Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 17 éves lány vagyok. A kinézet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves lány vagyok. A kinézetem az egész szép kategóriába sorolható, sztem egész normális vagyok (legalábbis ezt mondják rólam sokan). Mégsincs barátom. Miért? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Oké,h nem járok el diszkóba,meg bepiálós pincebulikra,de így nincs is esélyem megismerkedni senkivel? Még csak nem is csókolóztam.. Egyébként még annyit (most nem akarom magam ilyen nagyon okosnak beállítani), de azt mondják,h az intelligensebb lányoknak nehezebb párt találni... Ez igaz?

(Vagy az is közrejátszhat az egészben,h intellginsebb,kedves fiúkra vágyom?)



2015. márc. 1. 22:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Mindjárt kapsz egy csomó privátot. Bár elég kicsi a valószínűsége, hogy ott túl sok inteligens emberre lelsz.
2015. márc. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ugyan így vagyok én is.. (az ellenkező nemből). Szeretnék már valakit igazán szeretni és összebújni vele, minden kívánságát teljesíteni.. Csak én se járok el sehova.. Nemtudom hogy mi hol/ hogyan fogunk párt találni..
2015. márc. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
az egyik kommentelőnek igaza volt...jött a levéláradat :) egyébként nekem nem fontos a kigyúrtság..egyáltalán..ha már valami plusz,akk inkább legyen zenész :))
2015. márc. 1. 22:47
 14/16 anonim ***** válasza:
válogass kedvedre a faszik közül, akik a való életben senkinek sem kellettek :D
2015. márc. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
14# hülyeség, nem tudhatod, h ki kellett a való életben, és ki nem
2015. márc. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én hiába járok szórakozó helyekre ha a nőknek csak ilyen diszbuz. öltözködésű palik kellenek, szóval nentudom hol kéne keresgeljek lányok közül....25/F
2015. márc. 2. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!