Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Komolyan gondolta, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan gondolta, hogy az éjszaka közepén felhoz egy nőt, vagy én vagyok a nem normális? Csak szerintem szerető szagú az egész?

Figyelt kérdés

A párommal 2 éve vagyunk együtt, eddig semmi gond nem volt köztünk. Úgy gondoltam, hogy a kommunikáció is jó köztünk, de úgy látom, tévedtem.


Tegnap előtt a kanapén aludtam el (párom lakása). Szólt a párom, hogy késni fog, nem tudja mennyit, de igyekszik haza. Nem aludtam valami jól, hallottam, amikor megérkezett. A vicc az egészben, hogy nem egyedül, hanem egy nővel, ráadásul a hálószobába mentek be. Felkeltem, nagyjából összeszedtem a cuccaimat, készültem elmenni. A párom a csörgésemre kijött lefehéredve. Állította, hogy félreértettem a dolgokat, nem az, amire gondolok. Teljesen ki voltam és még vagyok is bukva. Kicsit hangosabban mondtuk a magunkét (nem feltétlenül mondanám vitának), mire a nő fogta magát és vigyorogva elment. Ezek után nem tudtam rá sem nézni a páromra, hogy ilyen nyíltan felhozta ezt a nőt úgy, hogy ott voltam... Haza mentem, azóta nagyjából se kép, se hang.


Csak egy üzenetet kaptam tőle, hogy jó lenne, ha a kutyusát elvinném magamhoz egy kicsit (aki az egész 'vitás helyzetet' elég érdekesen reagálta le), mert hiányzom neki is és sír utánam (nagyon szeretem a kutyust, ő is engem, nagyjából olyan, mintha a gyerekünk lenne). És annyit, hogy beszéljük meg a dolgokat.


Mit tegyek? Hinnétek neki?



2015. jan. 27. 21:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
98%
lol.. beletapostál legalább z arcába a köcsögödnek?:D
2015. jan. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
tuti megcsal , de beszél meg hogy mit miért tett:)
2015. jan. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
65%
Én a helyedben megteptem volna a csajt a pasid meg megkérdeztem volna akkor mi is volt ez??
2015. jan. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
96%

Ha tudja, hogy várod otthon, magától csak nincs olyan hülye, hogy hazavigyen valakit.

1. vagy tréfának szánta, mert gondolta vicces lesz, és nagyon rosszul sűlt el, azért vigyorgott a lány is

2. ez egy barom

2015. jan. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
100%
helyedben azért kíváncsiságból meghallgatnám milyen idióta sztorival akarja kimagyarázni magát...
2015. jan. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez a helyzet egyértelmű. És ezt te is tudod. Állj a sarkadra és mondj nemet. Zárd le az ilyen ember nem érdemel mást. Mondom ezt úgy hogy én férfi vagyok.
2015. jan. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nincs. :D
2015. jan. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Epic fail vazze :D És mások kis picslicsáré b-romságok miatt szakítanak egymással xD
2015. jan. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nem hinnék neki, de meghallgatnám mit akar, a kutyát meg megtartanám.
2015. jan. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Felvitt magához úgy egy nőt, láttad, hogy a hálóba mennek, ezen mit lehet félreérteni?

Láttad, biztos, hogy nem sakkozni akartak volna.

Ha ez nem elég bizonyíték neked arra, hogy megcsalt vagy meg fog csalni, akkor nem tudom mi.

Koronás hülye leszel, ha ezek után te még szóba állsz vele.

Legyen eszed, ez egy b.rom.

2015. jan. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!