Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek a baratom edesanyja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S.nikolett18 kérdése:

Mit tegyek a baratom edesanyja ellenzi hogy velem legyen, probal szet szedni minket. Valami ötlet a problema megoldasara?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit csinaljak,a baratom edesanyja nem fogad el,akarmit csinalok egy darabig kedves,es utana ujbol es ujbol kimutatja a fogafeherjet...lassan 9 honapja vagyunk együtt,nemreg bekultunk ki es az anyukaja nem orul neki,mert ugy gondolja,jobbat erdemel a fia,mert mostani összeveszesünknel meg tudta hogy beszelgettem neten par fiuval,persze a fia is irkalt lanyokkal,es ugy gondolja neki lehet,en pedig huzzam meg magam es bizonyitsak hogy szeretem es nemkell mas,nagyon ellenzi ezt a kapcsolatot nem mehetek ki hozzajuk,halistennek kitart melletem a baratom,es jön ő,az összeköltözest tervezzük mert îgy alig lehetünk együtt, 20 eves elmult dolgozik önallo eletet el nagyjabol,en ugy gondolom hogy ez nem normalis dolog,h igy probal beleszolni a fia eletebe,szerintem tart attol hogy elveszem töle a fiat. Ezert szeretnek tanacsot,ötletet kerni hogy mitcsinaljak.

2015. márc. 2. 10:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Ha téged ez meg nyugtat én folyton ebben a cipőbe vagyok. Volt hogy az anyósom azt , mondta ha meg lát minket ketten. Át megy kocsival rajtam , de mi akkor is találkoztunk. Volt olyan aki kedves oldalát mutatta , egyszer mikkor fent voltam pont hallottam miket magyarázott rólam. Nem szóltam semmit sem , később már a lányát nem akarta el engedni velem de a lány az jött. Anyát meg jól le oltottam , vissza tettem oda ahova való. Azóta sem mer parancsolni a lányának sem... Örüljön annak ha időbe haza viszem. :) Szerintem szólhatnál a lovagodnak , hogy magyarázza már el neki hogy szálljon le rólatok. Szerintem attól fél hogy egyedül , fog maradni nem tud majd kit ki szolgálni. Biztos férje sincs , akinek ugrálhasson. Rossz ez egy anyának zsarolhatja is a fiát , érzelmileg de idővel bele törődne. Rá jönne arra hogy saját magát , is el tudja foglalni.
2015. márc. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1. Vagyok ha el költöztök , az elején számoljatok avval. Hogy néha megy hozzátok majd vendégségbe. Tudod minden kezdet , nehéz de utána könnyebb lesz. Én azt mondom sz*rjátok le.
2015. márc. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Beszélj a barátoddal hogy állítsa le az anyját.

Finoman oszd te is, ki hogy hagyjon téged békén az a nő.


Akkor jó az anyós ha porhanyós.:)))

2015. márc. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én azt mondom négyszemközt beszélj az anyósoddal és kérdezd meg m a baja veled? Ha nem változtat szard le valószinüleg félti a kisfiát :)
2015. márc. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ên 21 éves vagyok ö pedig 20 elmúlt mâr benne van ő is a korba,igen sokszor enis hallotam hogy miket mondd rolam,többször próbalt minket uszitani,de most nem jött neki össze,vegre kiall melletem,van neki ferje de papucs,es van neki meg 3 tesoja,az öcsének a barâtnöje karàcsonykor össze uszitotta a csaladot,megis kijar,ugyh itt a konkret szemelyem nem tetszik neki,vagy tenyleg attol fel h elveszem töle mert ö a legnagyobb es ö a büszkesege:)
2015. márc. 2. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!