Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért félek, ha szerelmes vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek, ha szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés

Most éppen együtt vagyok egy fiúval, és nagyon szeretjük egymást, de az a gond, hogy néha (bár nem mutatom ki), féltékeny vagyok, amiért mással táncol. Verseny táncos a fiú, tehát nem normális, hogy féltékeny vagyok, mert tudom, hogy ez csak amolyan 'munka kapcsolat', és nem csal meg, de zavar... Nyilván nem fogom ezt megosztani vele, mert csak hülyének nézne, és amúgy sem akarok háklis pitsa lenni. :D

Aki szerelmes, az gyakran féltékeny? Vagy csak hülye vagyok? 17l



2015. márc. 2. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:
csak az féltékeny, akinek nincs elég önbizalma :) Csernusnak van egy videója a youtube-n keresd meg :)
2015. márc. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

becsülöm az önkritikád....


amúgy aki szerelmes abba kell hogy legyen némi féltékenység

2015. márc. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
de ha tudja, hogy munkakapcsolat, akkor miért féltékeny?
2015. márc. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy kis minimális féltékenység nem a világvége, több ne legyen. Persze, hogy félsz, hiszen nem akarod elveszíteni, de bízz benne, legyetek őszinték, beszélgessetek és nem lesz gond. :)
2015. márc. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!