Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet feldolgozni/elfel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet feldolgozni/elfelejteni egy embert akibe szerelmes vagy, és lehetne kapcsolat belőle de más okokból kifolyólag nem lehettek együtt?

Figyelt kérdés
Akinek van tapasztalata írja le :)

2015. márc. 1. 14:48
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
idővel, meg azzal hogy lefoglalod magad.
2015. márc. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Úgy, ha kilépsz a rózsaszín ködös álmaidból, és elfogadod más értelmes fiúk/lányok közeledését.
2015. márc. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Milyen okok miatt? Lehet együtt lehetnétek, ha nem bonyolítanátok túl.
2015. márc. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Nem kéne akkor túlbonyolítani... miért nem lehettek együtt?
2015. márc. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Leginkább a korkülönbség és ezt ő is tudja.
2015. márc. 1. 17:58
 6/26 anonim ***** válasza:
mekkora korkülönbség? ha szerelmesek vagytok és nem extrém a különbség akkor egy próbát megér szerintem
2015. márc. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
9,5 év majdnem 10 csak pár hónap eltérés...
2015. márc. 2. 14:50
 8/26 anonim ***** válasza:
Az nem is sok, ha mindketten felnőttek vagytok!! Igazán nem kéne, hogy zavarjon...
2015. márc. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Miért is kellene elfelejteni??? Nem értelek.Kinek akarsz megfelelni? Magadat akarod boldognak, vagy azt szeretnéd hogy bár esetleg megfelelek anyunak, apunak, de rohadt magányos és boldogtalan vagyok!!! Ugyanis nem magamnak akartam megfelelni, hanem másoknak. és egy tök szerencsétlen, boldogtalan emberré váltam. Hát ezt ne akard, ne tedd magad boldogtalanná. Szerintem ha te úgylátod lehetne kapcsolat belőle, akkor LEGYEN!!!!Ne engedd el a boldogságot, ne engedd meg magadnak azt a luxust, hogy eldobod magadtól a SZERELMET! Egyébként sem számít a korkülönbség a mai világban, és régen sem számított! Van egy ismerős házaspár, akik között 20 év korkülönbség van: a nő 60-as, a férfi 40-es. ÉS MOST ÜNNEPELTÉK A 19.!!!HÁZASSÁGI ÉVFORDULÓJUKAT! Mert felvállalták szerelmüket és mertek boldogok lenni!!!Hát légy boldog TE is!!!
2015. márc. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerelmes vagy bele ne akard már elfelejteni, henem szeressétek egymást!Nem lehettek együtt? Miért nem? Ki tiltja meg? Talán életetek egyetlen nagy szerelmei vagytok, szarjátok már le hogy "mit szólnak" , csak a szerelmetek legyen a legfontosabb! És ne foglalkozzatok a korkülönbséggel, na és? Szeressétek egymást. Én sok boldogságot kívánok nektek!!
2015. márc. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!