Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egymásnak szánt a sors,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egymásnak szánt a sors, létezik ilyen?

Figyelt kérdés
Van olyan hogy egy ember egész életében egyszer lesz csak szerelmes és pont abba akit a sors neki szánt?

2015. márc. 2. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincs
2015. márc. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehetséges.
2015. márc. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Nemdetalánbiztos ***** válasza:
Biztos van valahol.
2015. márc. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezt majd a végén tudod meg.
2015. márc. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
En eletem legelso szerelmevel vagyok 2 es fel eve kapcsolatban. Majd meglatjuk mit hoz a jovo :)
2015. márc. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2015. márc. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Sajnos van olyan is, hogy megismered, beleszeretsz, de nem egymásnak szánt a sors... én pont ilyen helyzetben vagyok és nagyon rossz! :(
2015. márc. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Mit ne mondjak, biztosan lehetséges, de nem 100%-osan. Nekem is voltak ilyen gyerekes kiskori szerelmeim, de az igazából csak fellángolás, hogy "huhh de cuki" meg hogy "milyen menő lennék, ha lenne pasim" meg ilyenek, ez mindenkivel megesik. De egy ideje (4 éve) megismertem egy srácot, akit csak egyre és egyre jobban imádok, mégsem jövünk össze, pedig (ha létezik ilyen kifejezés) halálosan szerelmes vagyok belé.

Összességében létezhet, de nem hinném, hogy az első szerelem az, ami örökké tart.

2016. márc. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!