Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Többet kéne foglalkoznom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többet kéne foglalkoznom ezzel a sráccal, ezzel a helyzettel? Létezik a sors?

Figyelt kérdés
Az én sztorim: Megismertem egy kölyköt kb 12-13 évesen a sport által...barátok lettünk... amit a sors kezének (vagy fintorának) tartok (vagy még nem tudom): 2szer kerültünk el egymás mellől az eddigi kb 7 év alatt de úgy, hogy költözésekkel, iskola váltásokkal más más városokba... és mind a 2szer utolértük egymást és ugyanabba a városba kerültünk,először ugyanabba a csapatba (ekkor lettünk a legjobb barátok is) másodszor már "csak" a város közös. Itt bizony nem 10 - 10 km-erekről van szó. Kb 2 és fél éve össze is jöttünk, nem tartott sokáig és mondanom se kell, hogy a barátságunk a kárát látta. Ezt követően jött egy év mosolyszünet és ennek a végére jött kb a második költözés... ahogy kibékültünk, rá pár hétre költöztek abba a városba ahol én most tanulok és az időm jó részét töltöm... nyilván ez megint tőlem függetlenül történt. jelenleg egy barátság extrákkal féle kapcsolatba csaptunk át ami 1 éve tart és lassan valamilyen módon vége lesz.. a kérdés, hogy hogyan... a sorsnak ebben biztosan keze van, ugyanis már az 1. költözésnél, csapatváltásnál is elvághatott volna egymástól, vagy akár a szakítás után is... de nem, mert még az után is kibékültünk, sőt a legutolsó költözés eredménye bizony az lett h gyalog 10 percre lakunk egymástól... nem fura??? én még talán mai napig nem tudom ezt megérteni

2014. dec. 21. 10:53
 1/9 anonim ***** válasza:
véletlenről hallottál már?
2014. dec. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

sors és végzet nincsenek!

mindent a körülmények (és a genetikai adottságok) határoznak meg

2014. dec. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nem hiszem hogy ez feltétlen jelentene bármit is. Valószínűleg ha körbenéznél csomó ilyen "véletlen" egybeesést találnál.


Tessék én X éve járok a fodrászomhoz, elkezdtem x munkahelyen dolgozni, erre egyik nap a fodrásznál, bejön valaki, és pont arról beszélgettek a fodrásszal hol dolgozom stb.. jéé mi derül ki, ő is ott dolgozik és plusz egész jó pozícióban. Aztán tök jól elbeszélgettünk.


Kb 0 volt az esélye, de mégis. Jöhetett volna akár 10 perccel később is, stb stb.


Szóval erre inkább azt mondanám milyen kicsi a világ. Csak neked tűnik ilyen hü de nagy dolognak, mert erre koncentrálsz.

2014. dec. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát valamilyen felsőbb hatalom létezik, túlságosan "sok" a véletlen ahhoz hogy rá lehessen böffenteni, hogy "véletlen".


Jó kérdés van-e ennek befolyásoló tényezője vagy okai...

2014. dec. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hmm lehet igazatok van :)) hogy csak túl reagálom a tényeket, a véletleneket. De akkor is ha erre gondolok véletlenekként kb meg tud hülyíteni h most miééért?
2014. dec. 21. 11:01
 6/9 A kérdező kommentje:
#4 igen...én is ezen szoktam elgondolkodni h véletlennek ez nem sok egy kicsit?
2014. dec. 21. 11:03
 7/9 anonim ***** válasza:

Aranyos :)

Az egyik exemmel én is ebben voltam,elváltunk. 2 év múlva a semmiből előkerült egy telefonhívással fura módon Szentestén. Aztán elkezdtük tartani a kapcsolatot,mint barátok működött is,de valahogy elváltunk megint. Újabb 2 év múlva előkerült a semmiből csak annyival változott a történet,hogy most tartjuk is a kapcsolatot úgy,ahogy sikerül:D


Szóval igen.. lehet benne valami sorsszerűség...

2014. dec. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ja valszeg, lehet van egy felsőbb valami, sors bármi. Nem feltétlen istenek.


DE! akkor is túl nagy jelentőséget nyilvánítasz ennek, ez a túlságosan sok hülyeség, ezek kb jelentéktelen dolgok, tessék ebből se lett semmi. Mi van ha pont azt akarja megtanítani a kérdezőnek, hogy "baz*meg ne ezen az egy emberen lógjál már életed végéig az isten szerelmére már"


plusz ebben tényleg semmi extrán nem látok, simán előfordulhat hogy régi ismerőssel találkoztok újra x idő után. Minél több ismerősöd van annál inkább. Na meg azért, annyira nem nagy ez az ország. Főleg főiskolák,egyetemek tekintetében ha bizonyos szakra akarsz járni.


Ha nem adnál ilyen nagy körítést hozzá, tudod mi lenne? semmi.. "jéé te is itt vagy, mm nahát" "ja igen, ide költöztünk hablabla" "ja én meg itt tanulok, na bye" "bye" és ennyi.

2014. dec. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hamarosan jönnek még itt a vonzás törvényével meg a hasonló hülyeségekkel, de ne higgy nekik. Valójában az élet a legjobb forgatókönyvíró. Olyanokat produkál néha, hogy szinte törvényszerű valamilyen felső hatalomra gyanakodni. Pedig semmi ilyesmiről nincs szó.
2014. dec. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!