Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miert van az h a legtobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az h a legtobb fiunak az idealja vagyok, megsem kellek senkinek?!

Figyelt kérdés

2015. márc. 3. 12:35
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
81%
Tudod, állítólag az intelligensebb nők nehezebben találnak párt. De szerintem csak ezzel nyugtatják magukat azok, akik tényleg a kutyának sem kellenek, vagy egyszerűen csak lepattintanak minden kérőt, utána meg sírnak, hogy senkinek nem kellenek... :D
2015. márc. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Kulso:hosszu szoke haj,kek szem,se kover,se sovany,olyan kozepes,nem vagyok tiniri***c

Belso:kedves,segitokesz,humoros,vicces,neha hulye,okos,mosolygos(nem on dicseretbol mondom ezeket,ilyen vagyok)

2015. márc. 3. 13:02
 13/20 A kérdező kommentje:
Kifelejtettem 15eves vagyok
2015. márc. 3. 13:02
 14/20 anonim ***** válasza:
73%
Pff... xDD Akkor ráérsz még bőven kelleni valakinek... :D Amúgy, ha az arcod csuda, akkor akármilyen alkatod, meg hajszíned lehet, attól nem leszel ideál. :/
2015. márc. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Nem csunya az arcom:)
2015. márc. 3. 13:06
 16/20 anonim ***** válasza:
64%
Akkor itt van a bukta. 15 vagy, mi a fenét vársz?
2015. márc. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
32%

Nekem kellenél a leírtak alapján, de nagy az esély rá, hogy én nem kellenék neked a korom miatt...

Akár az apád is lehetnék... 36 vagyok!

2015. márc. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Biztos van akinek kellesz csak az nem mer lépni:)
2015. márc. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
90%
15 évesen nekem sem volt még pasim, még csak az első csókon sem voltam túl. Azóta viszont, ahogy kicsit nagyobbacska lettem, már mondhatom, hogy elég sokaknak ideálja vagyok, mind külső, mind belső tulajdonságaimat tekintve. Ha ezt tudtam volna 15-6 évesen.... De nem tudtam. Nagyjából 17-8 körül kezdtek észrevenni a pasik, és azóta sem lankadt a figyelem :) Szóval, nem kell még sietned sehova, gyakorlatilag semmiről sem maradsz le.
2015. márc. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Megismernelek, persze ha megismernel te is. Nem nezek ki valami jol, sok lany szerint atlagos vagyok, de azt nem tudom, hogy te minek tartanal.. 18/F
2015. márc. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!