Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Senkinek se fogok kelleni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Senkinek se fogok kelleni az életben?

Figyelt kérdés
Sajnos nem volt még komoly kapcsolatom. Szeretnék,próbálkozok ,de sose jön össze vagy van barátja vagy nem tetszek neki,de még soha se vettem észre ,hogy esetleg egy lány néz,hogy tudnám ,hogy megérti odamenni hozzá. Nem tartom magamat csúnyának és nincs semmiféle rendellenes dolgom, külsőmmel sincs baj. Nem vagyok kigyúrva inkább mackós alkatom van. Sajnos ritkán megyek közösségbe,sajnos nincs olyan ismerős köröm akikkel eltudnák menni. Akivel meg néha elmegyek neki is van saját élete nem lóghatok mindig rajta .Nem a szex miatt akarok megismerni valakit ,hanem hogy egyszer valaki mellet ébredjek fel, ne egyedül. Jó lenne néha beszélgetni lányokkal ,de nem igen sikerül. Vagy lehet ,hogy az élet magányra ítélt?
2015. febr. 6. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:
5%
En bevalallak ;) 40/f
2015. febr. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
7%
Ha egy lánynak se kellesz, akkor csak te hiszed azt, hogy nem vagy csúnya.
2015. febr. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A mackós alkat nem annyira nyerő. Fogyj le, edz, izmosodj. Nem tudom, nálad mi a mackó, de ha van rajtad plusz 20 kg felesleg, az nem annyira vonzó. Amúgy hány éves vagy?
2015. febr. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A mackós az amikor nincs az ember kigyúrva. Látszanak az izmaim ,de nem úgy mint egy testépítőnek. Évekig jártam konditerembe. 180 cm magas vagyok 88kg. 21 múltam.
2015. febr. 6. 17:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó!Tévedsz!Nagyon sok nőnek a mackós pasik tetszenek!! Kérdező,társaságba kell járnod,mert otthon nem fog bekopogni a nagy szerelem.Hány éves vagy?
2015. febr. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez nem mackós. A mackós ez: [link] (jobb oldali)
2015. febr. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A kettő között vagyok,de inkább a bal felé.
2015. febr. 6. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!