Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mik lehetnek az apró jelek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik lehetnek az apró jelek?

Figyelt kérdés
Ha egy párkapcsolatban megcsalás van jelen, akkor az hogy derül ki? Mik az apró jelei annak, ha valaki más karjaiban keresi a boldogságot? Olyanok segítségét kérném, akit megcsaltak és később kiderült. Kérlek segítsetek! Nem kérek mindent felsorolni, elég egy kettő csak kíváncsiságból kérdezem:) Köszönöm a NORMÁLIS válaszokat!!!

2015. márc. 4. 14:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Kevés az info. Nemed? Korod? Az ő kora? Munkarendje? Párkapcsolatban/házasságban élsz-e az illetővel?
2015. márc. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mind a ketten 17 évesek vagyunk. Én lány vagyok, a párom értelemszerűen fiú. Tanulunk még mind a ketten és több mint egy éve együtt vagyunk. Nem vagyok féltékeny típus, de már kb 2 hónapja megőrülök a féltékenységtől. Nincs különösebb oka, de valamiért mégis csak féltékeny vagyok, pedig egy év alatt ez nem volt rám jellemző.
2015. márc. 4. 14:28
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet a múltban történt olyan , dolog amit te nem tartasz fontosnak. De a tudatalattidba van , amiért kicsit bizalmatlan vagy iránta.
2015. márc. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Többször is megcsaltak már..lehet ez lehet a gond. Na de eddig meg nem járt ez a fejemben most meg csak erre tudok gondolni?
2015. márc. 4. 14:35
 5/8 anonim ***** válasza:
Te nem benne nem bízol, hanem magadban. Nem hiszed el magadról, hogy vagy olyan jó, akit nem érdemes megcsalni. A megcsaláshoz ugyanis (bár ezt a fiatalok nem értik meg), mindkét fél kell: a csaló és a megcsalt is. Lehet szépíteni, hárítani, a másikban keresni a bűnbakot, de: Ha engem megcsalnak, én vagyok kevés, én nem tudom megadni mindazt a páromnak, amire szüksége van.
2015. márc. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igazad van.. Elképesztően nagy önbizalom hiányom van, és nagyon félek, hogy elveszítem!!:(
2015. márc. 4. 14:49
 7/8 anonim ***** válasza:
És ez meg is fog történni, pontosan az állandó rettegésed miatt. Írd meg nekem priviben egy napodat. Hova jársz, mit csinálsz, mit eszel, mit és mennyit iszol? Szedsz-e koleszterincsökkentőt, mennyi a sóbeviteled? Stb
2015. márc. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Írtam:)
2015. márc. 4. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!