Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Butaság de hiányoznak ezek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Butaság de hiányoznak ezek az apró jelek. Csak én vagyok ennyire hülye?

Figyelt kérdés

Amikor összejöttünk mindig küldtünk szivet,vagy irtunk a másik profiljára vmi kedvesset. Jó tudom nem a facebookon kell épni az életet,és nem az számit ami ott van,meg hát már másfél éve együtt vagyunk. De olykor el kap az irigység h vannak ismerőseim akik irnak egymásnak szép dolgokat üzifalra. Mikor mondtam ezt barátomnak akkor azt mondta h figyeljem meg nem sokáig fogják már irni ezeket.

Tudom h hülye vagyok,de nekem jól esett mikor felléptem face-re és láttam h ő irt vmit üzifalra...


2013. márc. 10. 17:56
1 2
 1/11 anonim válasza:

Nem csak te vagy ezzel így

Nkem is hiányoztak az apró dolgok,egy kedves izédet vagy egy 'szeretlek'

Mond el neki hogy érzel

Hátha figyelmesebb lesz ilyen téren :)

2013. márc. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mondtam neki,de csak nevetett h ne izéljek a facebook miatt,az nem számít hiszen
2013. márc. 10. 18:06
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Pedig pont ezekkel az apró dolgokkal lehet fenntartani/újraéleszteni a szerelmet szerintem. Nem szabad ezekről elfeledkezni idővel, elkényelmesedni, mert lehet elhidegülés lehet az eredménye.
2013. márc. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
*-lehet:)
2013. márc. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Én is pont az elhidegülés miatt féltem :)

Amiótam beszéltem vele erről,jobban odafigyel az apró kis ajándékokra,meglepikre :)

2013. márc. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Valhol érthető hogy hiányzik, de hidd el nem ezen mulik a kapcsolatotok milyensége és ne ebből következtess arra hogy szeret-e.
2013. márc. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen,ő is ezt mondja mint amit az utolsó írt. Hogy nem ezen múlik a kapcsolatunk. Valahol tudom is... Csak irigy vagyok másokra mikor látom h ott dúl a lámur :)
2013. márc. 10. 18:21
 8/11 A kérdező kommentje:
Csak hiányoznak ezek a kis jelek...
2013. márc. 10. 18:23
 9/11 anonim ***** válasza:

Persze, nem ezen múlik, meg egyébként ha valaki kirakatba teszi a kapcsolatát, meg megy a nyilvános ömlengés, ott sem biztos, hogy minden 100%-ig rendben van, sőt.

Viszont kell azért, hogy néha meglepjük a másikat ezzel-azzal, és nem ajándékra gondolok.:)

2013. márc. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 LeftBehind ***** válasza:
Nézd a jó oldalát: megkímélitek az FB-s ismerősöket egy jó adag szerelmes nyáláradattól. Beszéljetek telefonon,küldjetek egymásnak SMS-t vagy találkozzatok többször. Az apró figyelmességeket nem csak a facebook-on lehet összehozni.
2013. márc. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!