Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most ezt mire véljem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezt mire véljem?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit nem is ismerek, de bekövettem Instagrammon és ő visszakövetett. Ezután belikeolta az egyik képem...Mai nap folyamán rám köszönt a suliban is persze visszaköszöntem neki..Látom, hogy megvan a szimpátia kettőnk között,de a lánynak Facén az van ki írva, hogy kapcsolatban van egy sráccal... Hallottam róla olyat is, hogy már nincsenek együtt,de hát akkor miért van még kirakva? Kíváncsi lennék a véleményetekre! :)

2015. márc. 5. 19:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tipikus..szereti bolondítani a pasikat!Nem kell az ilyennek foglalkozni!
2015. márc. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
NEM kell elhinni minden dolgot amit látsz facen!!!
2015. márc. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem minden igaz, ami a facebookon van.
2015. márc. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
szerelem első látásra? szerelmes vagy most? mit akarsz kihozni ebből a szimpátiából? :)
2015. márc. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
1 het utan nem vagyok szerelmes senkibe :D szép lány meg minden, de hat ki van neki rakva h kapcsolatba van vele: x y....amugy eloszor csak megismerni szeretnem az is lehet hogy full bolond csaj csak jol nez ki
2015. márc. 6. 15:16
 6/11 anonim ***** válasza:
és szerelmes mikor voltál utoljára? miért gondolod hogy buta? :D
2015. márc. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Miért pont ő? Miért tetszett meg és mikor? Hogy történt? Meséld el. :)
2015. márc. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam hogy buta csak azt h lehet...ezert akarom eloszor csak megismerni...igazabol mar regebben is lattam azt gondoltam magamban hogy szép lány meg minden csak most így az utobbi egy hetben alakult ez igy ki
2015. márc. 6. 17:06
 9/11 anonim ***** válasza:
Minek hatására alakult ki?
2015. márc. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ha nincs veszítenivalód...
2015. márc. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!