Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Idő kell neki mig atgondolja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idő kell neki mig atgondolja a dolgokat, ezt mire véljem?

Figyelt kérdés

Mar 2 honapja együtt vagyok egy lannyal , en 14/F o 17

Nagyon felek h szakitas lesz a vege , pedig nagyon szeretem , mindennel jobban , talan az lehet a problema , hogy ugy erzi nem szeret igazan , s azt akarja h visszajojjenek benne az erzesek ? Kerlek valami jo , hasznos tanacsot adjatok , nagyon hianyzik mar , es nemtudom meddig varjak , pedig meg csak tegnap jelentette be , de mar kivagyok keszulve :-( segitsetek !!!


2015. febr. 6. 00:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Hmm azigen.
2015. febr. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Figyelemelterelés: mélyedj el valamiben, amit szeretsz csinálni, igyekezz ne gondolni rá...

Bírd k és ne loholj a nyakába, mert azzal csak elijeszted!

Pár nap után valószínűleg elkezdesz majd hiányozni neki, és minden rendben lesz, ne izgulj!

2015. febr. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Csodálom, hogy egyáltalán összejöttetek. Nagyon más körökben mozogtok, nem csodálnám, ha meggondolta volna magát.
2015. febr. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát őszintén mondom felejtsd el...

Ha ennyi idő után elmúltak az érzések, akkor sose szeretett igazán, nincs minek visszajönni, itt még rózsaszín mámorban kéne úszni, úgy ahogy te szereted őt... Majd találsz egy másik lány, egyébként is úgy gondolom ebben a korban az a 3 év sok a lány javára. Persze ettől függetlenül még működhetne

2015. febr. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem kamu a kérdés.


Nem elég, hogy 14 éves vagy, de még az éretlen fajtából, hiszen még írni sem tudsz...


Ez a történet csak akkor lehet igaz, ha az állítólagos 17 éves hölgy is hasonló szellemi szinten van mint te, illetve testileg éretlen... Akkor világos ez a kapcsolat.

2015. febr. 6. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Utolso rosszul gondolod , ha latnad , tudbad hogy valojaban mirol van szo , nagyon csodalkoznal , s telefonrol irtam , ha nekunk ezkell :D es leszarjuk a korkulombseget , regen szuleink kozott akár 10 év korkulombseg is volt , ugy is hogy a ferfi volt a fiatalabb , szval nem kor kerdese , de koszonom h valaszoltatok !
2015. febr. 6. 01:28
 7/10 anonim ***** válasza:

Kérdező, tévedsz.


A 10 év korkülönbség az élet egy bizonyos időszakában nem jelent problémát, például egy 35 éves pasi és egy 25 éves csaj esetében. Fordítva már problémásabb, mert a nők hamarabb öregszenek, kivéve akkor, ha jó a genetikája a csajnak.


Egy 17 éves lány alapól már kész nő, és mint nő nem egy 14 éves kisfiúra vágyik, aki éppen csak belépett a tinédzser korba. Abban biztos lehetsz, hogy egy érett 17 éves lány veled nem fog összejönni. Ha mégis azt mondod, hogy tévedek, akkor bizonyítsd be. Mutasd meg, melyik a barátnőd. Ha tényleg egy érett lányról van szó, aki alakra is olyan formás, amilyennek egy 17 évesnek lennie kell, és szellemileg is érett, akkor elismerem, hogy tévedtem.


Gyanítom azonban, hogy egy nem túl okos, testileg éretlen lánykáról van szó, akit nem igazán rajonganak körbe a korabeli pasik, ezért jött össze veled. Ez racionális magyarázat.


És elnézést, ezt nem bántásként írtam, de így gondolom.

2015. febr. 6. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

4. is én voltam...

Bárki bármit mondjon, 2 hónap után időt kér valaki mert nem biztos az érzéseiben az rég rossz. Pontozni lehet nyugodtan... De ha két hónap után kérdőjelek jönnek az gond... Benned sincsenek kérdőjelek, mi az apámfaszáért, hát mert szereted!

Így működik ha arra találsz, akit a másik felednek érzel aki kívánsz. Első bnőmmel olyan kémia volt, hogy attól is megvadultam ha izzadt volt nyáron! Egyszerűen elképesztő vonzás volt...

Semmilyen időkérésről szó nem volt az elején, ha most időt kér ez jót semmiképp nem jelent!!


Nincsenek igazán erős érzései kár folytatni szerintem!

25F

2015. febr. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

KORKÜLÖNBSÉG TE ÁLLAT!!!!!!!!!!!!!!

N n N n N n N n N n N n N n N n N n N!!!!!

2015. febr. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
"Engedd el! Ha szeret visszajön"
2015. márc. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!