Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy lány és szerintem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány és szerintem én is bejövök neki, den nem merek konkrétan rákérdezni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok, van egy lány az osztályomban aki tetszik és szerintem én is bejövök neki, elég jóban vagyunk szinte mindig hazakisérem és beszélgetünk. De konkrétan nem merem tőle megkérdezni hogy bejövök-e neki vagy nem? Mit tegyek?

2015. márc. 5. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér:) Kérdezd meg a következő alkalommal is, hogy menne-e veled és utalgass rá neki! Hány évesek vagytok?
2015. márc. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod, amúgy szoktam utalgatni rá szerintem sejti is hogy bejön nekem. 12 évesek vagyunk
2015. márc. 6. 07:06
 3/7 anonim válasza:
Ha pl. focizol, hívd meg egy meccsedre vagy ha kosarazol akkor oda. Remélem én is segítettem. :)
2015. márc. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Amikor hazakíséred fogc meg a kezét. Ebből szerintem tudni fogja.

(Előző vagyok)

2015. márc. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
fogd*
2015. márc. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod
2015. márc. 9. 07:10
 7/7 anonim válasza:
Történt azóta köztetek valami?
2015. márc. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!