Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha szerelmes vagyok, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szerelmes vagyok, miért vagyok sűrűn féltékeny és miért agyalok?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel még decemberben jöttünk össze és kb k3t hete azt érzem hogy kezd hiányizni, azon örlődök hogy mit csinálhat és hogy elég jó vagyok-e neki. Koleganőim azt mondják hogy nincs velem baj, de most hétvégén megyünk bulizni és állandóan azon kattogok hogy egy buliban vagy valahol találkozik egy jó képű/kiállású sráccal, simán megadná neki a számát példàul....nálam a szerelem ritka de olyankor étvágyam sincs, sokat kattogok és sokszor rossz kedvem van. Én 22/F vagyok bnőm pedig 26/L. Minden magabiztosságom elszált mióta el kezdtem ragaszkodni...amúgy próbálom nem mutatni neki a féltékenységemet.

2015. márc. 6. 10:26
 1/4 hxxtholz válasza:
Önbizalom kerdeskorben keresgelj elöbb...
2015. márc. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valamennyire normális a féltékenység, a bnődet viszont neked kell ismerned. Tényleg ilyen, hogy megadná a számát?
2015. márc. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy ilyen-e... sokan be akarják fűzni a munkahelyén, állandóan hívja valaki kávézgatni
2015. márc. 6. 11:42
 4/4 A kérdező kommentje:
Olyan érzés mintha meggyengültem volna mióta komolyabban gondolom vele. Ezelőtt csak egy lánynál volt ilye. Általában lazán szoktam kezelni a dolgokat de most kattogok sokat...
2015. márc. 6. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!