Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valaki féltékeny, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki féltékeny, akkor még szerelmes?

Figyelt kérdés

A párom 1,5 éve szakított az exével 3 év után. Az exe most egy közös ismeröshöz megy hozzá. Meghívott minket a szülinapjára.

Én rendes vagyok vele, egész délután ajándékot vadásztam neki.

Ö meg egész este a párom nyakán lóg.

Kivágott nyári ruhában flangál melltartó nélkül (D-s melle van), még a pántot is lehúzta, tehát a mellei majd kiesnek (meg a pasik szemei is).

Amikor a párom bejött, a csaj a nyakába ugrott, meg folyton bújik, nem bírja lekoptatni.

A párom mutatott nekem egy cuki videót, hogy "Nézd, Kicsi".

A csaj meg:Mit nézzen? Párom:Videót. Csaj: Én is nézhetem? Odaadta neki a laptopot, és a csaj csalódott lett, mert azt hitte, ide hívja maga mellé.

Meg adott nekem egy puszit, mire a csajnak is a barátja, a csaj meg eltolta magától, hogy "Neeeee", és minket bámult. Meg a párom hozott be palacsintát, és odadta nekem, hogy harapjak. A csaj, hogy ö is. Erre tört le neki a "tiszta" végéböl, mire ö meg nyavogott, hogy úgy, mint nekem.erre odaadta neki az egészet, és kiment.


Most a csaj még szerelmes a páromba? Vagy engem akar bosszantani?

Egy barátnöm szerint szakítssk a párommal, mert ennek nem lesz jó vége. De öt nem érdekli a csaj, én úgy látom. Vagy igen?


Én:20l, csaj:22l, párom:27F, csaj párja:28F


2014. szept. 5. 23:17
 1/5 A kérdező kommentje:
Egy hónap múlva lesz a csaj esküvöje
2014. szept. 5. 23:18
 2/5 anonim ***** válasza:

Nagyon durván jól kell kinéznie, ha ilyen viselkedés mellett valaki el akarja venni.


Az alapján amit leírtál csak a csaj nyomul. Miért akarod elhagyni a barátodat? Szerinted ha rád nyomulna valaki, akkor a párod részéről az lenne a logikus reakció, hogy elhagyna?

2014. szept. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Eszemben sincs elhagyni, egy barátnöm nyaggat ezzel
2014. szept. 5. 23:27
 4/5 anonim válasza:
A féltékenység főleg irigységen alapul. nem szereteten.
2014. szept. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tisztellek hogy nem kaptal meg agybajt a csaj miatt
2014. szept. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!