Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy szerezzem vissza? Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzem vissza? Van még remény szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!:)

A barátommal 3 hete szakítottunk, 2 hónap járás után.Még mindig nagyon rosszul érzem magam miatta, mert én szakítottam vele azért mert az egyik barátnőm látta hogy egy másik csajt simogat.Miután szakítottam ezért a barátommal,kiderült,hogy a "barátnőm" hazudott: Nem is látta őket együtt.Amikor ezt megtudtam egyből bocsánatot kértem tőle, hogy ilyet ráfogtam de azt mondta hogy mostmár mindegy.Mivel egy osztályba járunk így mindennap együtt vagyunk,sőt,biológián egymás mellett ülünk.Szünetekben soha nem beszélünk,viszont bioszon teljesen megváltozik...akkor olyan mintha még mindig együtt lennénk..sokszor észreveszem hogy engem bámul aztán amikor ránézek elmosolyodik és kacsint egyet (ahhw*-*).Szóval most nem tudom mit akar.FB-n is próbáltam vele beszélni,de nálam is az van hogy "látta,de nem válaszol...Olvastam itt olyanokat hogy "ha vissza akarod szerezni,csókold meg,öleld át stb." .Hát én megpróbáltam:D Bioszon végig simítottam a combján mire ő rákolcsolta az ujjait az enyémekre.Ez egyszer történt(múlthét kedden) azóta minden ugyanolyan..Szerintetek még mimdig szeret?Hogy szerezzem őt vissza?Mit mondjak neki?Már ezerszer bocsánatot kértem...

Köszi a válaszokat:)

L



2015. márc. 6. 15:46
 1/5 anonim válasza:
Beszéld meg vele, kérj tőle találkozót próbáljatok valami közös programot csinálni. Ha egy baráti társaságban vagytok, akkor szervezel egy programot, ahol többen is ott vannak, de a többiek bármikor lelépnek ha a helyzet úgy hozza. Valószínűleg szerethet még. Ha felizgul rád van még esélyed, egyszer suli után támadd le csókolgasd agyon, hátha visszajönnek a szép idők
2015. márc. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Remélem, a barátnődet pofán verted...?
2015. márc. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1-nek:

Az a baj hogy már próbáltam ilyeneket hogy közös programot szervezni,mentünk is moziba (5-en) de mindig úgy intézi hogyha én ott vagyok akkor biztos legyen társasága csak hogy ne kelljen velem kettesbe lennie.Szóval moziban is próbáltam vele beszélni meg mellé ülni de a haverja folyamatosan ott van mellette és "megvédi" tőlem.Meg próbáltam azt is hogy suli után vele menni haza(közel lakunk egymáshoz) de amint köszöntem neki egyből ott termett a haverja.(Mind a hárman osztálytársak vagyunk amugy)Aztán szóltam a haverjának hogy álljon már le,hadd beszéljek vele,de azt mondta hogy Ő viszont nem akar velem beszélni.


#2:

Sajnos nem,pedig jól esett volna😃

2015. márc. 6. 17:55
 4/5 anonim válasza:
Az első vagyok, biztos nem vagy közömbös neki, mert akkor nem akarna ilyen erősen távol maradni tőled, de jogosan nem vagy a szíve csücske. Most hagyd levegőhöz jutni, és ne akadj rá, hogy ne érezze, hogy görcsösen vissza akarod kapni, mert így ezzel csak fájdalmat okoz neked, ezért jobban élvezi a helyzetet. Ne lássa, hogy fáj neked, akkor talán nem lesz ő se kemény veled, mert nem vált ki belőled ez reakciót. Általában azt mondanám, hogy a barátság többet ér egy pasinál, de most szerintem tartsd a távolságot a barátnődtől, és ezt a srác is lássa, nem szabad, hogy azt érezze lepaktálsz az ellenséggel, viszont ne utáld látványosan a barátnőd, mert az is erőszakos kísérlet lehet a srác visszaszerzésére. A lényeg a srác ne lássa, hogy akarod őt, mert akkor egyre jobban csak ellened lesz.
2015. márc. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ahha értem...hát köszi a válaszokat,remélem újra összejövünk...😊
2015. márc. 7. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!