Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szerezzem vissza?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza?

Figyelt kérdés
Pár napja szakított velem a barátnőm. Szeret és kötődik hozzám, de nem szerelemből. Egy másik palit szeretett meg, ezért dobott. Amikor elmondtam neki, hogy mit terveztem pár napon belülre meglepetésnek (elmenni nyaralni, ott eljegyezni), látszott rajta, hogy először összetört, majd hitegette magát, hogy úgyse tettem volna meg. Azóta még tartja velem a kapcsolatot, minden pozitív megnyilvánulásom nem akarja elhinni, azt hajtogatja, hogy szeret, de nem szerelemből és más jár a fejében. Ha időt adok neki, akkor is keres, de nem lehet igazából semmiről beszélgetni vele. Én szeretem, nem akarom elveszíteni, 3 év után, hogy így otthagy, minden előjel nélkül. Hogyan szerezhetném vissza, mert szeret, szerelmes (vannak rá jelek irányomban), de tagadja. 23/F

2014. júl. 31. 10:36
 1/10 anonim ***** válasza:
A nő olyan, mint a busz. Jön másik. Felejtős. A 3 éveteket vette semmibe.
2014. júl. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, de reményt ad és az érzéseit tagadja. ez a legrosszabb benne, hogy szeret, de fél kimutatni, mert fél hogy hibázna mellettem, legalábbis ezt mondta. Elfogadom azt is hogy vége, csak akkor ne csinálj ezt, már mondtam neki, de megkeres mindig.
2014. júl. 31. 10:51
 3/10 anonim ***** válasza:

Van 2 ötletem.Ha egyik sem válik be akkor tényleg el kell felejtened.

Próbáld megkérni őt arra hogy beszéljétek meg.Mondd neki hogy nézzen a szemedbe és esküdjön meg arra amit mond.Mondd el neki téged mi bánt,mit szeretnél és hogy mennyire és hogyan szereted.Vigyázz arra hogy ezt a beszélgetést senki ne zavarja meg és romantikus helyen legyen.

Vagy várd meg hogy csalódik a másikban.És te ott leszel neki és a fent említett beszélgetést ismét megejthetitek.Ha tényleg szeret és csalódik abban a másikban,nagy valószínűséggel a te karjaidba fog futni.Ilyenek a nők. :)

2014. júl. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hadd menjen. Még az újabb jelölttel nincs meg a fix kapcsolódás, bizonytalankodik a lány, hogy két szék közül a földre ül. Ha nem jönne össze neki a másikkal, akkor még mindig visszasomfordálhat a jó öreg langyos víz- kapcsolatba (egész addig amíg nem jön a következő). Legen tartásod ember és mutasd meg a hölgynek, merre van az ajtó.
2014. júl. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Na persze. Ha valaki elhagyna engem, hogy megszeretett egy másik embert, és meg bírja lépni ezt 3 év után hogy szakít, akkor engem ne hitegessen! Ha már 3 év után ilyen problémák vannak, akkor szerinted 30 év után mi lenne?

Én megszakítanék vele minden kapcsolatot, hogy könnyebb legyen elengedni, mert aki nem szeret az nem lesz hirtelen újra szerelmes. Persze hogy kötődik mert összeköt titeket az elmúlt három év, most meg össze van zavarodva mert rájött, hogy komolyan gondoltad, csak nem kéne elfelejteni hogy kidobott egy másikért!

2014. júl. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

2. válaszoló: Megpróbáltam már napok óta ezeket, mindig össze van zavarodva, nem mondja, hogy én kellek, se azt hogy ő, csak hogy rá gondol és hiányzik neki (alig 2 hete ismerte meg). Megpróbálom felidézni benne a dolgokat, meg megmutatni, hogy más lettem, remélem bejön vay várni még.

Ha nem jön be, akkor hagyom a franba, talán jobb lesz neki úgy, de akkor e szabadul meg a velem töltött időtől és ugyanúgy keresni, szenvedni fog és ezt tudja, ezért se nagyon lép semerre... Köszönöm a válaszokat!

2014. júl. 31. 14:09
 7/10 anonim ***** válasza:
47%

Ahhoz,hogy a párod kiszeressen belőled neked nem kell hibáznod,sőt lehetsz te tökéletes is.Ilyenkor,akit otthagynak mindig magát okolja,először.Az utolsó félév volt rosszabb ,ugye?A nők akkor is szakítanak,ha plátói szerelmük van.Persze a régit lezárni,lerázni nekik se könnyű.Jegyezd meg jól:buta, együgyü,felületes zsigeri ingerek útján működő öntörvényű ösztönlények.Okos nő nincsen,csak nagy.asz. De ez kell ahhoz,hogy a férfiak el tudják csavarni a fejüket.Különben,meg ha olyan okosak lennének,mint a férfiak,akkor a Földön csak matriarchális társadalmak léteznének,mert hát persze,hogy visszaélnének a pi.a hatalmával.Te barátom pedig a viselkedéskutatók körében jól ismert választási vakságnak nevezett jelenség áldozata lettél.Ez viszont már minden emberre igaz,és nem csak párkapcsolatoknál.Az a lényege,hogy az agy megpróbálja olyannak látni a dolgokat,amilyennek ő elképzelte,mert miközben rákoncentrált egy dologra figyelmen kívül hagyta az összes többit,így szó szerint elő szokott fordulni mindennapjainkban,hogy nem látjuk a fától az erdőt.

Ha otthagyott,akkor magától kell visszajönnie. Ha futsz utána,mint egy kiskutya,harcolsz,küzdessz érte,akkor ebben az időszakban még távolabb lököd magadtól. Ne most küzdjél érte,hanem amikor majd a gyerekeidet neveli!(ha lesz ilyen)A legjobb,amit most tehetsz,hogy vársz,minimum hónapokig.

ui.:feministák kíméljenek

2014. aug. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Akit elhagynak, általában önmagát hibáztatja...

És jól is teszi! Lásd be, hogy kevés voltál neki. Tanulj az esetből, és legközelebb e tudás birtokában cselekedj.

2014. aug. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A helyzet már változott, inkább már ő közeledik, miután nem teperek érte. egy kisebb szünet szerintem elég volt neki, lehet én vagyok a hibás, lehet nem, tanultam a hibáimból és nem követem el őket többé! Köszönöm a válaszokat!
2014. aug. 1. 14:59
 10/10 anonim ***** válasza:

De kísértetiesen hasonlít az én esetemre.

Márciusban volt a szakítás, egy ideig kerestem, de aztán hagytam. Most meg küldött SMS-t a szülinapomkor. Dettó ugyan ez volt a tervem vele: Nyaralás, és ott eljegyzés. Mondjuk mi csak majdnem 1 évet voltunk együtt. Hogy mi lesz ezek után? Fogalmam sincs.

2014. aug. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!