Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez jelent valamit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jelent valamit, vagy miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Szóval kilencedikes vagyok és az egyik fiú az osztályomba állandóan szórakozik velem Ha előtt ülök állandóan bökdös meg rajzolgatni szokott a kezemre. Meg úgy álatlánosságban álalában fényképezget meg magáról küldözget fénykéeket hozzáírva hogy hiányzok neki.ma meg lyukas órn odaültem mellé lefeküdt az ölembe és masszíroztam én meg a fejem a hajába fúrtam. Senkinek nem engedi hogy a hajához közel "menjen" és mégsem szólt hogy jajj tönkreteszem..szerintetek?

2015. márc. 6. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy jelent. Ha mindketten ügyesek vagytok, és akarjátok, akkor valószínűleg hamarosan összejöttök.
2015. márc. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
csak az a baj hogy azt mondta osztalytarssal nagy valoszinuseggel nem jonne ossze..:S
2015. márc. 6. 20:38
 3/4 anonim ***** válasza:
akkor tegyél azért, hogy te legyél a kivétel :)
2015. márc. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak nem tudom hogyan..mert sokat beszélünk meg minden de meg ölelkezni is szoktunk de általában ő ölel meg engem. Plusz van egy osztálytársunk akinek azt mondta hogy ha nem osztálytársak lennének akkor járna vele..:s
2015. márc. 28. 15:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!