Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Azok után, hogy a néha felmerü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok után, hogy a néha felmerülő féltékenykedésemmel és az utóbbi időben generált sok veszekedéssel elértem nála, hogy el akar hívni egy ismeretlen csajt randizni, megoldódhat a helyzetünk?

Figyelt kérdés
Annyira jó volt minden. Olyan boldogak voltunk. Későn eszméltem fel, próbáltam elérni, hogy minden olyan legyen mint régen, de már nem változott meg a gondolata. Mit tehetnék? Már elindult ez benne, de mégis hogyan kellene erre reagálnom? Hátam mögött akarta ezt tenni, de megtudtam.. Megértem kicsit, de eszméletlenül haragszom rá ezért. Ezt senki sem érdemli meg. Nem méltat arra, hogy elmondja az igazat. Azt mondja, hogy még szeret és sajnálja... Ezt ugyebár jelenlegi helyzetben nem lehet tudni, hogy komolyan gondolhatja, de ha adunk ennek egy kis időt, és megpróbálhatnánk újra, úgy mint régen.. Megváltozhatnak a dolgok valaha? Ha igen, mennyi idő?

2015. márc. 9. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Küld el. Mond hogy ez neked fájt és inkább felejtsetek el egymást. nálunk majdnem ugyan ez volt a helyzet. és utánna még te leszel a szemét. addig menekülj amíg lehet.. nem rossz szándék, ez tapasztalat..


18/F

2015. márc. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hagyd ott! így kellett lennie! de azt nem lehet tudni mióta vagytok együtt hány évesek vagytok ? ilyenek
2015. márc. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én 19/L ő 18/F. 2,5 évig voltunk együtt.. holnap lennénk 1000 napja együtt :')
2015. márc. 9. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!