Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy férfi miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy férfi miért kedves, érdeklődő, figyelmes egy nővel, ha van barátnője?

Figyelt kérdés

Szerintem azért,mert tetszik neki a nő.

Viszont megkaptam azt is,hogy csak szimplán kedves,mert miért ne,és ezt félreértem.

Ja persze,azelőtt meg hónapokig észre sem vett,de mostanában nagyon,de valószínűleg szimplán kedvességből.

Na igen,szerintem ebben az esetben nem.

Szerintetek?



2015. febr. 21. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:

1. Mert egy igazi férfi, minden nővel kedves, figyelmes

2. Mert meg akar dugni, függetlenül attól, h van barátnője (mint tudjuk, ez nem sokat számít manapság)

2015. febr. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert férfi!!
2015. febr. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Isten mindig csak a hátsó szándékokat nézitek...
2015. febr. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
pedig én pl. nem is szeretem hátulról :)
2015. febr. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nos, az 1. tökéletesen megválaszolta a kérdést. A 2. is.
2015. febr. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!