Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek szakítás után fog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szakítás után fog keresni?

Figyelt kérdés
Szakított velem a barátom szerdán, én hétvégén kerestem, de azt mondta most jó neki, mert nem veszekszünk. Kértem, hogy gondolja át a dolgokat. Arra a kérdésemre, hogy fog-e keresni azt mondta lehet, hogy fog, előfordulhat. Nem tudja mi lesz a jövőben. Én nagyon szeretem, csak ő jár a fejemben! A szakítás félreértés volt, letiltottam magam 5 percre facebookról, ő meg azt hitte, hogy őt töröltem le és levette a kapcsolatcímkét. Sajnos már nem bírtam a veszekedést. Tudom, ha folytatnánk nem lenne ez, előtte is jól meg voltunk.

2015. márc. 9. 20:53
 1/8 A kérdező kommentje:
Ő is szeret!
2015. márc. 9. 20:55
 2/8 anonim ***** válasza:

Exemmel az első szakításunk után (ami elég csúnya volt) én levettem a kapcsolatcímkét. Ő válaszként letiltott.

Eltelt 4 hónap, mire vette a fáradtságot, és eljött hozzám. Újrakezdtük. Megint jöttek problémák, veszekedések. Szakítások. Újrakezdések.

De már nincs velem. Hónapok telnek el nélküle, még mindig szeretem, de már nem lesz semmi.


De szerintem még van esélyed rá, hogy keressen, ha tényleg szeret.

2015. márc. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Látod látod, amíg nem voltak mobiltelefonok, meg internet, nekünk nem voltak ilyen féreértéseink!

Többet kellene személyesen beszélgetni és nem azon k..va telefonon keresztül intézni még a nemi életet is!

Bármerre jár az ember mást sem lát, csak mindenki a telefonját nyomkodja. Még akkor is amikor az ismerősök leülnek egy asztalhoz beszélgetni! Ja, mindenki az okos telefonjával beszélget!


Jaj, bocsi nem mindet neked szántam, csak tényleg kiakasztó merre megy ez a világ. A pasik nem tudnak udvarolni, a csajok meg már el se várják.


Nem értitek a metakommunikáció lényegét! Az írott szövegnél nincs hangsúly, nincs mimika, nincs gesztus. Másképp érthető ha eolvasod, mindha mondják és hallod miközben látod azt is aki mondja.

A smile nem helyettesíti a testbeszédet, ezért a sok féreértés, a sok hiszti.

Letiltom, mert félreértettem amit írt. Aztán meg ő rág be és nem keres. Aztán meg sírás-rívás mindkét fél részéről, meg magyarázkodás, hogy ki mit értett félre!


Szóban, könyörgöm szóban és nézz közben a szemébe! Az sok mindent elárul.


Na mindegy nem akartalak megbántani, de nézz körül Te is és gondolkozz el azon amiket írtam!

2015. márc. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3:

Többnyire igazad van.

Az enyém viszont sajnos egyedi eset volt (mivel 700 km választott el, rá voltunk kényszerülve az írásra.)

2. voltam.

2015. márc. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nos, fére ne érts nem megbántani akarlak!

700 km-ről alakítottál ki és tartottál fenn kapcsolatot? Majd 700 km-ről szakítottatok? Gondolom, hogy nem, inkább menet közben akadhatott egyikőtöknek dolga olyan messze. Vagy hogy is volt?

2015. márc. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"700 km-ről alakítottál ki és tartottál fenn kapcsolatot? Majd 700 km-ről szakítottatok?"

Igen, így ismertem meg. Semmi nem volt tervben, netes ismerkedés szintje. Aztán 1x itthon volt, és találkoztunk.

Nem vállaltam volna be egy ilyet, de egyszerűen akkora hatással volt rám, mint senki az életben.

Kb havi 3-4 napot tudtunk találkozni, ami tudom, hogy nem normális dolog, de aki szerelmes, az csinál hülyeségeket. 1 évet húztunk le így.

Sajnos nem tudtunk rajta változtatni.

2015. márc. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Már meg ne sértődj, de szerintem ez nem igazi kapcsolat! Ezt már ez eléjén tudhattátok volna, hogy ebben a formában nem fog működni.

Természetesen ettől függetlenül biztoasn fájhatott és kellemetlen volt a búcsú is, de talán jobb is így. Legalábbis a jövőre nézve az! A távkapcsolatoknak ez a sorsa sajnos...

2015. márc. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem akart találkozni, mert félt attól, hogy veszekszünk, mert a legutolsó találkozáskor összevesztünk. Facebook maradt. Még mindig nem keresett, de adok neki kb. két hetet, mert én még nagyon szeretem. Remélem keresni is fog. Nálunk nem olyan nagy a távolság, 35 km.
2015. márc. 10. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!