Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem értem. Szerintetek mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Narancstwist kérdése:

Nem értem. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! sajnos az utóbbi pár napban ki vagyok akadva mert volt/van egy lány aki tetszik és rengeteget beszéltünk/beszélünk tényleg nagyon sokat élőben is meg facen is mindenről. Szívecskézünk egymásnak meg ölelgetjük egymást puszilgatjuk meg ilyenek. Sokszor haza is kísértem már és sok barátom mondta h ne legyek papucs :( mindig egyre közelebb kerültem hozzá és a barátnőivel is beszéltem . sokszor aztmondta h imad fontos vagyok neki meg ilyenek és helyesnek is tart. mindig meghallgattam és tanácsot is adtam neki. tudtam h van egy srác aki tetszett neki mert ugye megbeszéltük h ő lesz a legjobb lány barátom énmeg a legjobb fiú barátja. miután a srác nem vette észre a lány is elfelejtette őt,így mégjobban közeledtem és észrevettem h upsz ez több mint barátság.,de nem akartam neki erről szólni. viszont kiderült h egy másik srácnak is tetszik és beszélgetnek is közben meg megtudtam a barátnőjétől h lehet h a lánynak is. na ezvolt az a pillanat amikor elmondtam a lánynak h szeretem és h csalódtam benne mert úgyvolt h az ilyeneket megbeszéljük de nem. röviden ennyi és most probál velem kibékülni meg ilyenek de nemtudom h küzdjek-e érte és legyek kedves vagy törődjek bele és szarjam le ? Kérlek ez fontos?

2015. márc. 11. 16:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Mivel eleve barátságot beszéltetek meg,sok közöd nem volt hozzá hogy kivel beszélget vagy kavar.Barátnak se kötelező mindent elmondani,a te egyéni szoc. problémád hogy te közben féltékenykedtél.Konkrétan nincs mire játszanod a sértődötted,úgyhogy békülj ki vele.
2015. márc. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
de az elején megbeszéltük h mindent elmondunk egymásnak és ő kezdte el a féltékenykedést amit nemértek h miért
2015. márc. 11. 16:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!