Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 19f vagyok és nem értem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19f vagyok és nem értem hogyan lettem ennyire szerelmes. Szerintetek mi lesz ebből?

Figyelt kérdés

Először is sok barátnőm volt már és volt egy két éves kapcsolatom is. Nem arról van szó hogy ő az egyetlen akinek kellenék. Egy hete jöttem haza busszal és megláttam ezt a lányt, nézett kifelé az ablakon kicsit hunyorított, nagyon édes volt megtetszett egyből. Elkezdtünk facebookon beszélgetni 3 napja találkoztunk és összejöttünk. Hietetlen amit érzek, amit eddig szerelemnek éreztem semmi nem volt ehhez képest pedig volt 2 éves kapcsolatom is ami majdnem lánykérés lett. De ez az érzés köröket ver az eddigiekre. Amint említettem 19 éves vagyok a lány 15 ez egyáltalán nem zavar elég érett a viselkedése. Ő is szerelmes belém látom ahogy a szemembe néz. A szex sem érdekel, mondtam neki is amíg nem áll készen én nem próbálkozom. Azt mondta hogy ez nagyon megnyugtatja. Viszont félek, mert én az életemet leélném vele. És ez nem fellángolás érzem amit eddig soha. Megvan a kapocs közöttünk. 20+ nő után végre megtaláltam. Én attól félek hogy majd ahogy idősebb lesz megfordul a fejében hogy 15 évesen lekötötte magát és nem élte ki az életét. Nem szeretném őt elveszíteni mert nagyon szeretem.

Szerintetek lehet ebből örökre?



2015. márc. 13. 01:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha jó nyomasd, aztán ha rossz majd akkor ráér szembe nézni vele, de addig is miért ne éreznéd jól magad? És az sem biztos hogy ilyen eszébe jut.
2015. márc. 13. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hogy egy ide illő válasszal válaszoljak.

A szerelem, olyan, mint a rák, nem válogat. (vagy mint a halál)

:-)

Majd nagyot koppansz, mint sokszor mindenki ebben a ku***a életben

2015. márc. 13. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Legyen úgy #1 soha nem jusson eszébe.

#2 remélem nem lest igazad.

2015. márc. 13. 02:39
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem, mert hajt a véred, nem fogod tudni abbahagyni a keresgélést. Egyszer úgyis le fogsz bukni, és ki leszel dobva.

Mégha most úgy is érzed, de igenis nagyon furcs, hogy 20+ között még egyszer sem érezted ezt, csak egy szűz kislánynál . Ha visszatekintesz, nem volt a kapcsolataidban egy ilyen tendencia, hogy egyre fiatalabbat kerestél? Neked hasonló korúval kell kezdeményezni, hiszen igényed van a testi kapcsolatra. Nem?

Megfektetted mind a 20-at? Akkor nem sokat fogtok most sem várni, viszont azzal vége is lesz, mert az eddigi példák azt mutatják, hogy nincs hová fejlődni. Neked újabb és újabb kell. Van ilyen. Ettől még együtt lehettek egy darabig. Egy-két gyerek is összejöhet. Itt egy, ott kettő... győzd mjd gyerektartással.

Nevelt lányom apjának öt gyereke van három helyről. Kapcsolatai megszűntek, mikor kiderült hogy félred.gott. persze van olyan nő is, aki hagyja. Na ilyet keress!

2015. márc. 13. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy hét után le akarod fektetni és ezt meg is mondtad neki. Biztos már rakta is szét.
2015. márc. 13. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, milyen hülye válaszokat írnak itt a kommentelők. Annak mindenképpen örülni kell, hogy te is érzed, mi az a szerelem. Hogy ilyen fiatalon érezted meg, az nem baj, ha a kislány is valóban szerelmes (bár én kétlem, hogy fiatalon az ember tudja, mi az, hogy szerelmesnek lenni, felnőtt korban inkább), de ha mondjuk tényleg szerelmes, akkor még ki is tarthat melletted, feltéve, ha két-három év után nálad nem múlik el ez az érzés. A szerelem persze nem csak nagy fellángolással jár, hanem - ha vége van - nagy szomorúsággal is, amit el kell tudni viselni, pár év alatt azon is túl lehet esni. De kívánom, hogy ez ne így történjen.
2015. márc. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!