Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom miert van az hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom miert van az hogy a bnom allandoan szid es serteget. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Szoval 15 honapja egyut vagyunk, de mostanaba megvaltozott miota kiment kulfoldre "tanulni". Zsarol. fenyeget ha nem csinylom meg amit ker azt mondja keres mas vkit meg sajnalja hogy velem volt.. a magassagomal serteget.

nem tudom mitcsinaljak. nagyon szeretem. de en mar nem erzem ezt hogy o igen..

Reggelente meg delutan minden ok de este behulyul es vmikor tobb napig tart..nem is keres ha en nem keresem.. szerintetek? mitcsinaljak?



2015. márc. 14. 11:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
El akar taszítani magától mert más pénisz jár benne.Tipikus.
2015. márc. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd ott a pics*ba.

Külföldön gondolom talált kin magának valami BMW-s barmot aki pénzel bass*a.

Én ott hagynám.

Találsz magasnak jobb lányt. :)

2015. márc. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egyértelmű hogy félre qr...
2015. márc. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hagyd ott, csak egy buta liba.

Több ilyen törődő pasija úgysem lesz, majd belátja Ő is, de remélhetőleg addigra Te jobbat találsz.

Hacsak nem vagy mazoista, akkor neked ez a kapcsolat már nem sok jót tartogat.


Ha együtt akarsz vele maradni, ami szerintem illogikus, akkor próbálj meg beszélni vele, hogy szerinted nem jó tulajdonságokkal bővült a személyisége, míg külföldön volt. Mondd el, hogy fáj, hogy sérteget és nem szeretnéd tovább ezt hallgatni, akár el is hagyod, hogyha nem változik meg- bár ennek lehet örülne is, azok alapján amit mondott.

Az is lehet, hogy azért csinálja, mert papucs vagy. Állj a sarkadra, ne hagyd magad, erőszakoskodni csak a gyengébbel lehet és azzal aki hagyja.


Én amúgy elhagynám, úgy tűnik egyáltalán nem érdekled, és amúgy is tiszta zizi :)

2015. márc. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 veteran1978 ***** válasza:
Szerintem te ott már csak másodhegedűs vagy!
2015. márc. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg féltékeny,és így vezeti le rajtad,nem látja mit csinálsz,stb.Gyerekes viselkedés,távkapcsolat átka.Vagy direkt próbál már eltaszítani magától hogy te mondd ki a végső szót.
2015. márc. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Igen?

Én kitenném a szűrét a csajnak!

Ne várd meg, hogy fordítva legyen!

2015. márc. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Amíg távkapcsolatban voltam, ha ilyen durvákat nem is mondtam, de én is nagyon hisztis voltam a másikkal. Mert egyszerűen hiányzott, az, hogy kéthetente találkoztunk egyszer nem volt párkapcsolat, frusztrált és ingerült voltam, és valahol mélyen tudtam, hogy ez így nem működik, ami csak még inkább ingerültté tett. Lehet, hogy nála is ez a helyzet. Bár én már ott kirúgtam volna, amikor mondta, hogy keres más valakit, és sajnálja a veled töltött időt. Ez mi?! Nagyon valószínűnek tartom, hogy szakítást akar provokálni, csak te annyira ki puhatökű vagy (már elnézést), hogy még ezt is elnézed neki, csak maradjon veled- bár az ilyen virtuális kapcsolatnak mi értelme van...
2015. márc. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Már rég van más valakije.
2015. márc. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Sosem értettem, hogy lehet elturni a sertegetest és szidast egy kapcsolatban. Még egy sima ismerostol sem fogadnam el, nemhogy a páromtól.


Egyszeru a dolog, szakits vele. Ha csak nem vagy mazochista.

2015. márc. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!