Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Mért van ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Mért van ez hogy nem sértödtem meg nagyon hogy lett egy másik lány az életébe? állandóan rá gondolok

Figyelt kérdés
Mért van ez hogy nem sértödtem meg nagyon hogy lett egy másik lány az életébe? állandóan rá gondolok hiányzik.állandóan én hivogatom hiányzii Vajon ö is igy gondolhat ha van neki egy másikmlány neki?Mit csináljak hogyan szokhatnék le hogy folyton én keressen?Amugy féltékeny tipus vagyok ?

2015. jan. 11. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Az kizárt dolog, mert nem tudom.
2015. jan. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ja nincs kérdöjel a végén tudom h féltékeny tipus vagyok de még sem sirtam nagyon tegnap ez mért van?pedig akkor is szoktam sirni ha volt barátom tudtam h nem hozzám
2015. jan. 11. 14:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát vót egy törvénymódosítás valamikor! Akkor hol van az?!
2015. jan. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!