Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért olyan irigyek a magyar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan irigyek a magyar férfiak arra az arabra, akinek magyar barátnője van?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, nincs arab barátom. Azonban olvasom az itteni kérdéseket és szinte mindenütt találok egy-egy olyan választ, ahol könnyűvérűnek nevezik a vegyes kapcsolatban élő lányokat vagy azt kérdezik tőle, hogy "mi bajod van a saját fajtáddal, hogy arab kell neked?". Ilyenkor az jut eszembe, hogy akik ezeket a dolgokat írják képtelenek összeszedni egy normális barátnőt és irigykednek az adott férfire, akinek amellett, hogy meg kell szokjon egy másik környezetet még a szerelmet is sikerül megtalálnia, ő pedig ezt még a saját országában sem tudja megcsinálni.

Nektek mi a véleményetek erről?



2015. márc. 14. 15:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Már aki irigy...én sosem irigykedtem ezért valakire. Egyéb iránt azért valljuk be, sok lánynak már pusztán önmagában kuriózum az, ha egy pasi nem europid, szóval nem kell mély összefüggéseket keresni ott, ahol nincsenek. Minden helyzet egyedi, és egyéni. Szerintem csak a buta emberek irigykednek eleve, ráadásul úgy, hogy fingjuk sincs a másik életéről.
2015. márc. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
79%
Ne aggodj nem irigyek, csak mas kultura, mas vallas. Nekem volt arab baratom es sok arab ismerosom van, es rendesek ok nagyon, csak mi europai lanyok egesz mas kulturaban nevelkedtunk. Inkabb ettol feltik az europai lanyokat, hogy nincsenek tisztaban mit vallalnak be egy ilyen hazassaggal.
2015. márc. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
76%

Irigyek, mert nem ők kaphatták meg azt az adott magyar lányt.

Ilyenkor lehet olyanokat hallani, hogy "magyar fiú már nem is jó neki", és ezt a beképzeltség, elszálltság jeleként értékelik.

Amúgy is tipikus magyar tulajdonság, hogy semmi se jó, és dögöljön meg a szomszéd tehene is.

2015. márc. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
nem irigykedem csak ha szép, de nem cseréki el velem 3 tevére
2015. márc. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Vártam már a tevés hozzászólást. Mindjárt jön a terrorista is. :D
2015. márc. 14. 15:22
 6/18 anonim ***** válasza:
55%
Én nem irigykedek, csak a lányt sajnálom.
2015. márc. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Miért sajnálod őket? Tudják, hogy mit vállaltak és valószínűleg már ismerik a lányom nélkül soha és hasonló intelmeket. Egyébként szerintem nem kell szánni őket, mert az arabok között is vannak rendes emberek, épp úgy, mint ahogy erőszakos bunkók a magyarok között is. Nem szép dolog általánosítani.
2015. márc. 14. 15:54
 8/18 anonim ***** válasza:
63%

Pontosan jól írtad le,mert a magyar férfiak egy részének még ennyi sem jut az életében,ahogyan nekem sem sajnos... :/ Egy barátnőm nem lehet soha életemben,és miért?Mert nem helyesnek születtem...

Ezt a "réteget" a magyar férfiak között még az ág is húzza,kilátástalanság,egyre kevesebb munkahely,pénzhiány ebben az országban,és akkor még társa sem lehet az embernek...

23/F

2015. márc. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
59%
Nekem arab barátom van, de meg se fordult a fejemben, hogy emiatt bárkinek irigykedésre lenne oka. Igen, olyanokat szoktam hallani, hogy miért nem jó nekem a magyar pasi, de ezek szerintem simán csak a rosszindulatból fakadnak, vagy lehet, hogy az illető ilyen "nagymagyar". :)
2015. márc. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
27%
ez elég buta kérdes bocs
2015. márc. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!