Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért olyan irigyek a magyar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan irigyek a magyar férfiak arra az arabra, akinek magyar barátnője van?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, nincs arab barátom. Azonban olvasom az itteni kérdéseket és szinte mindenütt találok egy-egy olyan választ, ahol könnyűvérűnek nevezik a vegyes kapcsolatban élő lányokat vagy azt kérdezik tőle, hogy "mi bajod van a saját fajtáddal, hogy arab kell neked?". Ilyenkor az jut eszembe, hogy akik ezeket a dolgokat írják képtelenek összeszedni egy normális barátnőt és irigykednek az adott férfire, akinek amellett, hogy meg kell szokjon egy másik környezetet még a szerelmet is sikerül megtalálnia, ő pedig ezt még a saját országában sem tudja megcsinálni.

Nektek mi a véleményetek erről?



2015. márc. 14. 15:11
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Miért buta kérdés? Talán, mert nem tudod megválaszolni? Ha nem tudsz normális választ adni, akkor minek szólsz hozzá? Annyira nem értem az ilyen embereket, ezzel csak magadat minősíted.
2015. márc. 15. 02:47
 12/18 A kérdező kommentje:
Jah és bocs.
2015. márc. 15. 02:48
 13/18 anonim ***** válasza:
80%
Minden férfire irigy vagyok akinek olyan barátnője van aki tetszik nekem. Alapvetően lényegtelen a férfi származása. De nem szólok be senkinek, magamban dühöngök.
2015. márc. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Üdv és Selam kérdező!


Én (részben) török származású vagyok.

Én RÉGEBBEN NAGY "arab-barát" voltam ,DE a véleményem az arabokról NAGYON megváltozott....



Az arabok:


Ismeretem 2 arabot akinek a csajai csak a pénzre hajtottak és ezt tudták de őket ez nagyon nem érdekelte.

A másik van egy arab szoktam vele beszélni.

Egyik nap beszélünk meg minden.

És erre meg elkezdi így sútogva mondani:

"megütöttem a csajom és az ő barátnőjét".

De csak így nyugotan azóta is járnak ,sőt!

JA, és még azt megjegyzem ,hogy a csaja és a BARÁTNŐI (!!!) CSAK azért szeretik mert Ő arab (és ezt Ő mondta nekem!)és még azért mert otthon keffiyehben van!


Szóval ilyenek az arabok (meg a négerek IS)


OK, persze nem azt mondom ,hogy minden arab (meg néger) ilyen, de egyszóval hülyék!


Güle Güle!

2015. márc. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
18%

Egyáltalán nem irigyek vagyunk. Kinek kellene egy arab után bármilyen nő? Vagy nigg€r után, illetve egyéb más hulladék után?


Normális embernek nem.


Itt egyszerűen arról van szó, hogy gusztustalan ezt látni, olvasni, vagy úgy egyáltalán, valamilyen módon tapasztalni. Blaszfémia (nem csak a szó ironikus jelentésében, nézz utána pl. a Bibliában). Tehát gusztustalan dolognak tartja a normális ember, bicska nyitogatónak.

Nehogy azt gondoljátok, hogy új dologról van szó, hogy minden trendi modern dolog majommal összejönni. Fehér civilizációkat Európán kívül Kínától Irakig szinte mindenhol találtak. Nagy és virágzó civilizációkat. Aztán ezek a civilizációk elzüllöttek, elkényelmesedtek, behívták munkaerőnek a negrideket, a szemita népeket, a mongoloidokat. Ezek a népek ott dolgoztak, majd egyre inkább "belenőttek" ezekbe a civilizációkba. Megkezdődött az "anti-rasszista" meg "egyenlőség" kampány, amit persze nyilván nem így hívtak, de a lényege az volt, hogy mindenki egy és egyenlő. Ezután jött a rassz-keveredés, a fehér nép "elbarnulása", "beolvadása", majd ezen civilizációk eltűnése a süllyesztőben, a fehér lakosság egy részének elvándorlása, egy részének lemészárlása, egy részének beolvadása.


Ugyanez a folyamat játszódott le Indiában, Irakban, Kína területén és Babilonban is. De elárulom, hogy még Róma széthullásában is komoly szerepet kapott a multikulturalizmus.


Remélem észrevettétek, hogy a mi itt Európában már túl vagyunk az idegenek behívását, letelepítésén és egyenlővé tételén. Most következik a túlszaporítás (ebben az ütemben ~2050-re többen lesznek, mint mi), majd a beolvadás.


Mi történik, mikor egy fehér nő összejön egy nigg€rrel?


Hát, elsősorban az a nemzet, amelyikbe a nő tartozik elveszít egy családanyát. Tehát +1 lépéssel előrébb jár a kihalás felé (igen, ilyen drasztikus értelemben, főleg, hogy Európa MINDEN ORSZÁGÁBAN fogy a fehér ember - franciáknál a legmagasabb az 1 főre jutó (fehér) újszülöttek száma: 1.7 - elárulom, 2.0-nál van stagnálás!). Másodszor, több ezer éves történelmet, szenvedést, küzdést vesz semmibe a kedves kislány. Harmadszor, megalázza saját magát és a kultúráját. Negyedszer, több száz, a fajtájáért több ezer évig küzdő ősét köpi szembe, veszi semmibe.


Az anti-rasszizmus a fehér ember tömeggyilkossága!

2015. márc. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
50%
De szar életed lehet, utolsó.
2015. márc. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
36%

15, nem kellene nekem akkor se magyar srác, ha milliárdokat kapnék érte! Ezerszer inkább néger! De a magyarnál igénytelenebb nincs a Földön, nem nézik mit nyomnak meg, a nagyanyjukat is megcsinálnák ha nem büntetnék! Ígyhogy inkább a halál, mint ti ;)

Nekem volt pár magyar párom, mindnek a rossz kellett, hát kösz de soha többé. Most külföldi párom van, de ha ne adj isten elválnánk, akkor se magyarral fogok ismerkedni, és nem a pénz miatt.

2015. szept. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

17-esnek:


"Ezerszer inkább néger!"


[link]


[link]


Szívesen! :)

2015. szept. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!