Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A baratom munkatarsa bejelölt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom munkatarsa bejelölt ismerősnek facen én visszaigazoltam. Masnap baratom megemlitette nekem de lattam nem örült neki. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2015. márc. 14. 17:18
 1/5 A kérdező kommentje:
Baratom mondta korabban hogy őt is bejelölgetik mas nők facen.
2015. márc. 14. 17:23
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne tegyél semmit, majd lenyugszik!Amit ő megtehet te is megteheted!
2015. márc. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát, akkor valószínűleg nem bízik benned túlságosan, a kijelentésével pedig szerette volna elérni, hogy féltékeny legyél, hogy őt is bejelölgetik, de amúgy nem tudom ilyenen hülyéskedni hát istenem... annyit tehetsz hogy nem beszélsz az illetővel.
2015. márc. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hat mondtam neki hogy nem ismerem .
2015. márc. 14. 17:28
 5/5 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem hogy letöröljem azt mondta hogy nem kell.
2015. márc. 14. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!