Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért keres még ezek után is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért keres még ezek után is a srác?

Figyelt kérdés

Megpróbáltuk, majdnem egy évig húztuk, nem ment, nem alakultak ki érzelmek egyikünk részéről sem. Egy hónapja vége már lassan, úgy hogy én zártam le a kapcsolatot. Ehhez képest elég gyakran keres, ír, tudni szeretné mi van velem, randizom e és hogy kivel, tehát mindent. Megtudta, hogy találkoztam egy ismerősömmel (srác) és úgy tett, hogy jó hamar belefogok egy újba meg hogy gondolkozzak el hogy van e értelme találkozni vele...meg jöttek a kérdések hogy volt e csók meg ilyenek. Viszont látom neki folyamatosan lesznek új lányok ismerősei facen meg követi őket instagramon is , és ahhoz képest mindig ott lyukadunk ki, hogy érdeklődik felőlem és rám ír. Már nem tudom mit gondoljak róla.


Mit akar? Vannak egyáltalán érzelmei felém? Arra vár, hogy adjak neki még egy esélyt? Vagy csak megbánta, hogy elbaltázott egy két dolgot? Miért ennyire kitartó és érdeklődő? Csak megszokás és kíváncsiság vagy akarhat még valamit? Ti mit tennétek? Várom a véleményeket!



2015. márc. 14. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
ülj le és beszéld meg vele. nem fogjuk tudni innen kitalálni, hogy mit akar. kérdezd meg.
2015. márc. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nyilván. De kíváncsi lennék külső véleményekre.
2015. márc. 14. 22:07
 3/4 anonim válasza:

szia:) ez csak az en velemenyem*

el kell beszelgetni a fiuval komolyan,h,h is van ez? es szerintem még érez valamit irantad mert ha nem erezne semmit akk leszarna,szval nem irna,nem kerdezoskodne stb.. probald meg vele megbeszelni a dolgot nyugodtan es kerdezd meg tole h erzel meg valamit irantam? tudom nehez megkerdezni,de ha valaszra akarsz jutni akk megkell:) es ha megbeszeltetek akk fog kialakulni igazan,h akar-e valamit toled es hidd el elfogod majd tudni donteni h akarsz-e meg valamit tole vagy sem. en azt csinalnam,h rairnek,vagy felhivnam megbeszelnek vele egy talit,es elbeszelgetnek vele. egy beszelgetes mindent elarul. es nem facen!!! ELOBE!😉 es latni fogod az arcan,h akar-e vagy sem. es igen nagyon megbanta!:/ es ez majd a beszelgetesbe is felfog merulni. a lany ismerosokkel instagrammal ne foglalkozz. nem erdemes... es igen,még akar valamit.:)

2015. márc. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2015. márc. 15. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!