Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy csinálják azok a nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csinálják azok a nők, akik mindenkit megkapnak?

Figyelt kérdés

Magányos vagyok, nagyon vágytam valakire, aki belsőleg megfog, aki úgymond a lelkitársam. És végre találtam valakit, megnyíltam neki, de az exe vissza akarja kapni. A férfi, akiről beszélek, akinek megnyíltam azt mondta, most össze van zavarodva..


A lényeg, hogy nem veszíthetem el. Nem érezhetem megint azt, hogy nem vagyok elég jó.



2015. márc. 14. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy valaki mindenkit megkap.

A te eseted más, nyilván még erősen élnek benne az exe iránti érzései. Ha elgondolkozott azon, hogy visszamenjen hozzá, akkor sajnos azt kell mondjam, hogy amúgy is csak pótlék lettél volna neki, akivel feledtetni akarta volna az exét.. de van egy olyan érzésem, hogy végül úgyis visszamegy hozzá, készülj erre lelkileg.

2015. márc. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bakker én ezt nem értem,itt sok pasi könyörög egy lányért és sok lány könyörög egy pasiért akkor miért nem bírtok egymásra találni?Csak azt tudom elképzelni,hogy ezek nem valós vágyak,kérdések.Nem konkrétan a te esetedről beszélek,de rád is vonatkozik,hogy válaszolj a elkeseredett,reményvesztett pasik kérdéseire és előbb-utóbb találsz valakit.
2015. márc. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Mert nem jó akárki. Én tudom, hogy ki passzol hozzám lelkiekben és nagyon kevés olyan ember van.. viszont, ha találok valakit akkor, ahhoz elképesztően ragaszkodni kezdek..


Csak az a baj, hogy jelen esetben nem tudom mit tehetnék, hogy ne hagyjanak el..

2015. márc. 14. 21:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tehetsz semmit,érzelmileg zsarolhatod,hogy te azt nem bírod ki ha elhagy,de ezzel megfosztod a szabad akaratától.Talán veled marad egy ideig szánalomból,de nem hinném,hogy te erre vágysz.
2015. márc. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Semmiképp nem fogom zsarolni.. de nem bírom kezelni az ilyen helyzeteket, nem akarom elfogadni, hogy az életben van olyan, hogy tehetetlen vagy és mások emberektől függ a boldogságod..
2015. márc. 14. 22:41
 6/7 anonim ***** válasza:

Mindig más emberektől függ a boldogságod ha csak nem tesz boldoggá a totális magány.

Aki már sokszor csalódott az ezt is megtanulja kezelni,olyan ez mint a gyász egy bizonyos ideig lehet szomorkodni aztán újra vissza kell ülni a nyeregbe amíg egyszer csak már nem dob le többé a ló.

2015. márc. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mi az hogy kevés ember passzol hozzád? Ezzel szerintem mindenki így van, ezért kell megismerni valakit, és nem párkapcsolatnak nyilvánítani valamit egy nap után. Egy kapcsolathoz idő kell hogy kiforrjon. én 4 éve vagyok a barátommal és még mindig van csiszolni való, a kapcsolaton.
2015. márc. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!