Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a jelei annak ha meg csal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jelei annak ha meg csal a barátom?

Figyelt kérdés

Akinek volt már ebbe része vagy bármi az irja már le hogy ennek mi a jele,mert arra gyanakszom hogy meg csal vagy csalt a barátom. Persze ő tagadja.

Köszönöm a válaszokat!

17/L



2015. márc. 15. 08:16
 1/9 anonim ***** válasza:
nincs szex
2015. márc. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egyszeri, vagy párszori alkalomnál akár jel nélkül is lehet ha olyan.

Látnod kéne rajta valamit hiányól.

De ez az érzés akkor jelentkezik szerelemteli emberen amikor nincs veled..... :/

Remélem oktalanul félsz.

2015. márc. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%

Szia! Nem ér rá annyit, nem üzizik!

Irsz neki, de nem válaszol, pedig fent van a neten.

Dugdosni kezdte a telefonját!

2015. márc. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Titkolózik , de remélem felesleges a féltékenységed és nem csal meg.
2015. márc. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Az én barátom nem csalt meg, állítólag, ezt azért hozzá tenném. Kétszer is lebuktattam. le van kódolva a telefonja így mikor egyszer megkért fotózzam le a félkész tetkóját, gyorsan beléptem az sms-ekhez, nem kellett több. nem akarta adni de végül megnézhettem vele, a neveket a tartalmat nem. 4 lánnyal sms-et egyszerre, nekem egy darabot nem küldött. Utána most hogy megkérte a kezem, terhes lettem és elvetéltem. megtaláltam a tárcája rejtett zsebébe egy cetlit, amiben egy állítólagos ismeretlen nőnek írt hogy tetszik neki és hogy ugye tudja van barátnője,de szeretné többet látni, meg ez legyen az ő titkuk. ez nagyon gáz,de vele vagyok mert szeretem, és ami választ kaptam azt megtudtam emészteni és igyekszek elfogadni.
2015. márc. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csaltam már, így tudom, hogy mikre kell figyelni. Először is gondolatban általában máshol jár, ha szólsz hozzá, nem rögtön, vagy nem úgy reagál, mint régen. Amikor szá
2015. márc. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Először is: megcsal egybe írjuk, de ha az igekötő és az ige között másik szó is van, akkor külön: meg akar csalni pl.

Másodszor: ha te ilyen korán kezdtél fiúkkal foglalkozni, ráadásul le is feküdni, akkor ne csodálkozz, ha megcsal, egy 17 éves fiú a létező összes lánnyal lefeküdne. Kellett volna pár évet még várni, hogy egy idősebb,már megállapodott fiút találj.Ha te könnyen odaadtad magad neki, akkor ne csodálkozz, hogy nincs értéked nála.

2015. márc. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolso kemmentelo 2013ota egy itt vagyunk az mennyire szamit konnyen oda adásnak?
2015. márc. 27. 23:04
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha 2013 óta együtt vagytok, az azt jelenti, hogy te 15 éves voltál, amikor összejöttél ezzel a fiúval, tehát igencsak fiatal. És biztos, hogy le is feküdtetek egymással. Ez egyrészt nagyon korai életkor ahhoz, hogy valaki elkezdjen egy fiúval ily módon is foglalkozni, másrészt az, hogy azt írtam, hogy könnyen adhattad oda magad, az nem azt jelenti, hogy már több mint egy éve együtt vagytok-e vagy sem, hanem azt,hogy amikor elkezdődik egy kapcsolat, akkor nem szabad hamar, könnyen odaadnia az embernek magát, mert nem tudják értékelni. A fiúk hódítani szeretnek, nem azt, ha valaki rögtön mindenbe belemegy.Persze lehet, hogy volt két hónap is előtte, de ilyen fiatalon egyáltalán nem szabadott volna elkezdeni, mert tudhattad volna, hogy egy 17-18 éves fiú nem fog megállapodni az első nőnél, aki ráadásul 15 éves!!
2015. márc. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!