Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csiperkee kérdése:

Milyen jelei vannak annak hogy a legjobb barátom belém zúgott? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 31. 07:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Milyen jelei!? Hát ezt csak észre veszed! A szemében minden benne van...ha más nem a csillogásból észreveszed

Hogy mit tennék! Az attól függ! Ha nekem nem tetszik,akkor kerek perec megmondanám,h nem!


Ha tetszene! Hmmm:) akkor bizony közelednék hozzá,viszonoznám a jeleit,és várnám,h szerelmet valljon nekem.

2012. jan. 31. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jaaaa:Dnekem bejön csak nem vagyok biztos benne de kedvel azt már bevalotta amikor azt mondtam neki egyszer hogy engem senki nem szeret akkor ő erre azt mondta hogy ez nem igaz mert többek közt ő is szeret de van bnője ez a baj
2012. jan. 31. 08:42
 3/8 vnas00000 ***** válasza:
ha van a b.nője akk barátilag szeret..
2012. jan. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tudom:)kösz a segitséget:)
2012. jan. 31. 08:52
 5/8 anonim ***** válasza:
gratulálok fiú-lány barátság van ugye mi?b+ lányok mekkora buták vagytok komolyan mondom aki ezt benyalja
2012. jan. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
mire gondolsz?kedves
2012. febr. 1. 12:50
 7/8 A kérdező kommentje:
mire gondolsz kedves 60%kos?
2012. febr. 1. 12:51
 8/8 Ricsi14 ***** válasza:
30%

Nincs, és sosem lesz barátság férfi és nő között.

Csakis akkor, ha valamelyik félnek,nem tetszik a másik, vagy mind kettőnek!! Nem egy olyan lány " barátnőm " van akinek csak intenem, kéne, és ugrana ! / nem beképzeltségből írom /

De ez minden megnyilvánulásukból is látszik!!!

Ahogy néznek, vagy ahogy tánc közben ép hogy, de megsimogatja a kezem, stb . De én úgy teszek mintha nem venném észre !!

2012. febr. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!