Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem veszi komolyan ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem veszi komolyan ha nekem valami fáj? Csak legyint rá, mégis azt állítja szeret. Hazudik?

Figyelt kérdés
Csodásan váltunk el. Közben történt pár dolog és tudja hogy én rettentően szenvedek itthon, a telefonban többször zokogtam, könyörögtem, hogy jöjjön, mert szükségem van rá. Éreztem és tudom, hogy szeret, sose néztem volna ki belőle, hogy ha bajban vagyok és meg kell nyugtatnia, ennyire nem számíthatok rá. Hazudott hogy szeret? Vagy valaki úgy is szerethet egy lányt, hogy eltűri a fájdalmát és a könyörgését mindenféle tett nélkül...?

2015. márc. 15. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hisztis liba
2015. márc. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
34%
Szokd meg,mert ez a gyakori..sajnos nem lehet rájuk számítani...érzéketlenek,náluk a szeretlek teljesen mást jelent...sajnos csak ilyennel találkoztam.
2015. márc. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ilyen velem is volt sírtam a barátomnak a telefonban hogy jöjjön el hozzám mert munkában eltörtem a kezem. Szeretem volna ha meg vigasztal hogy nem lesz semmi gond.

Szerinted el jött? nem

még nekem kellet el utaznom gipszes kézzel hogy 2 hét után lásuk egymást

2015. márc. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy már unja, hogy mindig fáj valamid.
2015. márc. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!