Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » KOmolyan, mégis hol lehetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

KOmolyan, mégis hol lehetne manapság egy számomra megfelelő lelki társ barátnőt találnom, ha folyton csak olyan lányokba ütközöm, akik még csak nem is nyitottak az ismerkedésre, ha igen, akkor sem passzolunk igazán?

Figyelt kérdés
2013. okt. 22. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Rossz a szűrőd. A vágyadnak megfelelők kicsúsznak rajta, az ocsú meg fent marad. Te pedig az ocsúból válogatsz.
2013. okt. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Pain for Pleasure ***** válasza:
Sehol. Egyedül maradsz velem együtt.
2013. okt. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jó, elismerem, nem vagyok álompasi, engem csak cukinak tartottak a lányok, meg helyesnek, de ez is ritka, a többség rondának nevezett eddig, szóval ha úgy vesszük vágom én, hogy a külsőm itt a fő gond, de még ha ezt nem is nézem, olyan lány, akire azt tudom mondani, hogy ő kell nekem is nagyon ritka, meg hát olyan is legyen, hogy legalább vonzalom kicsinyke szikráját kiváltsa bennem, az sem könnyű összehozni egy ilyem jellembeli jóféle csaj kombóval, ha vágjátok mire célzok kicsi rigók. :D
2013. okt. 22. 22:06
 4/6 anonim válasza:

:) . Az ilyen kérdésektől kiváncsi leszek... hány éves vagy ? Írhatsz privátban is...én szivesen beszélgetek veled.

(Egy lelki szemetesláda/lány ) :)

2013. okt. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sokan örülnek, ha 40 fölött megtalálják a lelki társukat. Ahhoz némi lelki érettség is kell..
2013. okt. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én pasit nem találok ugyanezzel a problémával, és kezd elegem lenni h majdnem mindenki felszínes, vagy az a legnagyobb probléma, ha nem fekszik le velük az ember lánya egy hónap után...
2013. okt. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!