Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátom miért megy le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom miért megy le facebookról, ha én felmegyek?

Figyelt kérdés
Elvileg tök rendben van minden. Szeret engem, satöbbi. Régen, kapcsolatunk elején mindig várt, meg üzengetett nekem. Most meg nem szeret írni, sőt azt veszem észre, hogy amint felmegyek és látom, hogy elérhető, 1 perc múlva kiírja, hogy 1 perce nincs fent. Lemegy, amikor meglát? Vagy én őrültem meg, de azóta ezt nézem, mióta feltűnt... Miért csinálja ezt?

2015. márc. 16. 17:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert nem akar veled beszélgetni.
2015. márc. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

képzelődsz :D


amúgy elárulom, hogyha ha felmész messengerről 3 mpre, akkor 5 percig még úgy jelzi hogy online vagy.

2015. márc. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor rejtve van 😃irj ra olyankor:) am meg ahogy irtak elottem ha csk felnez akk is 4-5percig aztirja online...
2015. márc. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem rejtve, mert még pont látom, hogy elérhető.. aztán meg 2 perc és nincs fent kb. megnéztem magamnál. hogy mennyi idő és 2-3 perc elég volt, hogy azt mutassa, hogy nem elérhető...
2015. márc. 16. 18:07
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha annyira nem akarnak veled beszélgetni. Fogná és ki kapcsolná , számodra a chetet.
2015. márc. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Marmint ha azt irja hogy 1perce van fenn akk van rejtve :) ezt mar megfigyeltem :D ha tenleg nincs fenn akk min "4perce nem elerhetöt ir... érti?:p szval lehet hogy direkt rejti olyankor magat . Miert nm irsz rá?vgy kerdezd meg töle
2015. márc. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
akkor felvázolom, mert most is ilyen volt xd most direkt fent voltam és megnéztem, hogy mi van ha így lát engem xdd egyszercsak hopp feljön, és mivel én fent vagyok, egyszercsak2-3 perc múlva írja, hogy nincs fent 1 perce. :D
2015. márc. 16. 18:21
 8/10 anonim ***** válasza:
WTF?
2015. márc. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
de úristen felmegyek és lemegy :''D ilyenkor nagyon megtudok rá haragudni!! aztán meg még neki áll feljebb ha nekem elegem van már, meg felgyülemlik bennem minden... :DD
2015. márc. 16. 20:48
 10/10 anonim ***** válasza:
mert ő nem ott akarja élni a kapcsolatotokat!!!!!
2015. aug. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!