Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit éreztek, ha a barátnőtök,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit éreztek, ha a barátnőtök, akit szerettek, anyagilag kihasznál?

Figyelt kérdés
Pl ruhákat veszel neki, meg mindig meghívod stb...

2015. márc. 17. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:

hol vennék már ruhát egy nőnek ?:D akit kihasználnak anyagilag,az azért van mert ki lehet használni


a bölcseket nem húzzák le :D azok lehúznak.

2015. márc. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Business as usual, mit szóljak hozzá... Majd egyszer lesz egy olyan nőm is, akibe nem kell tömni a pénzt. Igaz, eddig nem volt, legalábbis egyetemista korom óta.


38/f

2015. márc. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

attól, hogy valaki ruhákat vesz a másiknak szerintem még nem kihasználás

alkalmakra én is szoktam kapni ruhaféléket a barátomtól és én is gyakran vásárolok neki

engem is szinte mindig ő hív meg, mert nekem nincs havi keresetem viszont igyekszek összespórolni valamennyit, hogy néha én is meg tudjam őt hívni valahova

szóval ez nem kihasználás :D

16L

2015. márc. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyszer volt ilyen , de akkor is csak meg hívásokba tudod kihasználni. Hiába akarta hogy vegyek ezt azt nem tettem. Rosszul eset nagyon , abban a szent pillanatban kiábrándultam belőle. Később szegény azt is meg bánta , hogy meg született. Utána 7 hónapig csak ő fizetett , milyen finom is volt a bosszú íze.
2015. márc. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!