Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti megcsalásnak veszitek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megcsalásnak veszitek, ha a barátotok/barátnőtök azonos neművel csókolózik (és mondjuk nem is egyszer)?

Figyelt kérdés
2015. márc. 17. 12:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
igen
2015. márc. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
Igen. Vannak, akiknél ez nem számít annak, ők ezt le is szögezik a kapcsolat elején, de úgy, hogy nem is merült fel, csak "a hátam mögött úgy ítéli meg, hogy ez még nem megcsalás", attól még az.
2015. márc. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
56%
Hogy a bánatba ne...
2015. márc. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
29%
Az! Ráadásul (Nálam) a homo-megcsalás egy sokkal alaposabb indok a szakításra, mintha sima heteró-megcsalás lenne. A dolog ugyanis ebben a mai erősen konzervatív világban (ahol érdekes módon a búzákat elítéljük, de az anális szex simán belefér) még megalázó is rám nézve!
2015. márc. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
56%
Egyértelműen megcsalás. Ha egynél többször előfordul, akkor pedig szó nélkül dobom ki.
2015. márc. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%

Akkor mi van ha a parom ker meg ra?

Nalam ugy tortent.

2015. márc. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
44%
Valószínűleg megfektetném őket egyszerre, utána kidobnám a csajom.
2015. márc. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
Engem nem zavar sot kimondotta izgatto tud lenni ha ket gyonyoru no erzekien csokolozik... Hozzateszem tobb mint negy eve elunk boldog kapcsolatban es en mar nem huszoneves fiucska vagyok...
2015. márc. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%
Egyértelmű hogy ez megcsalas mivel izgatja az hogy mással csokolozzon a nem az nem számít.
2015. márc. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
68%

6-os! Hogy voltal kepes ra ?! En ha szeretek valakit, akkor nem tudom megcsalni, meg akkor.sem ha o keri. A masik meg: megis milyem a kapcsolatotok, hogy ilyenre.ker? Egyataln miert kert erre? Bejon neki a gruppen?


Vissz terve a kerdesre, igen, mar egy csok is az,nem hogy meg tobb. De azert nem olyan durva mint mar egy szexualis megcsalas.. ettol fuggetlenul nagyon elgpndolkodnak mar egy csoknal is, nagy valsziniseggel lapat lenne mar az is.

2015. márc. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!