Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megmenthető a párkapcsolat? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmenthető a párkapcsolat? A többi lent.17/L

Figyelt kérdés

A kapcsolatunk elején megcsalt az exével és azt mondta, hogy ha választania kellene akkor az exét választaná. Hiszen nagyon jó barátok és egy ilyen miatt nem fogja eldobni a barátságukat, mert már állítsuk szerint 'felnőttek' és egy ilyen nem lehet akadály, csak egy hiba volt és nem fordul elő többet. Hiszek neki, mert ennyi empátia lehet benne. Amikor találkoznak, akkor számomra az olyan érzés mintha belűről tépkednének. Folyton sírva fekszem le, nem tudok aludni és semmire nem vagyok képest. Amikor meg felhozom, hogy megbant az hogy nem figyel rám és nem emlékszik arra amit mondtam, azt mondta hogy igen nem figyel, más is elmondja többször.....


24 éves, de nem tudom....Úgy viselkedik mint egy gyerek. Emellett semmibe vesz és nem becsül meg.



A problémám az, hogy nagyon szeretem és minden nap emiatt egy pokol. Tudom, hogy az lenne a legjobb ha elfelejteném, de nem megy.


Sajnos nem én választom, hogy kibe vagyok szerelmes.



van valami megoldás arra, hogy jobb legyen a kapcsolatunk?


vagy semmi értelme?



2015. márc. 18. 07:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Keress olyat aki megbecsül.
2015. márc. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy es naiv. Ez nem szerelem, csak csodalat a reszedrol, szeretned ha szeretnenek, de ne ettol a fiutol vard. Van, akiben ennyi empatia sincs a masik irant. Gyorsan talalhatsz nokent olyat, aki viszonozza erzeseidet, ideje veget vetni ennek a semmibe vezeto kapcsolatnak.
2015. márc. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Annyit érdemes tenni hogy elé állsz és szakítasz vele.

Nincs értelme az egésznek csak fel attól a srác hogy mindkét helyről kosarat kap

2015. márc. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az égvilágon semmi értelme. Ez egy rossz kapcsolat, ennél még a semmi is több, mert ott legalább nem sírnál. Most tényleg, ez még kérdés?

>gondolkodás nélkül visszamenne az exéhez

>nem figyel rád

>meg is csalt már rögtön akkor


Eleve mi a biztosíték, hogy nem teszi meg már most is? Miből gondolod, hogy egyáltalán a barátnője vagy, nem csak dugópajtás? Egy semmi vagy a szemében - márpedig egy senkitől a semmi az nem semmi.


Hagyd ott minél előbb, jobb lesz neked még egyedül is, majd jön valaki, aki megérdemel téged.

2015. márc. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Annyira igazatok van!!!! :(

Viszont mondta is, hogy attól fél hogy nem lesz senkie....nagyon ráismertetek ezek szerint.

Ha szakítanék vele, rámhárítana mindent. Nem ismeri el a hibát. Úgy állítja be mintha egy öreg idegesítő házisárkány lennék aki örüljön csak annak hogy végre van valakie. Pedig azóta hogy vele vagyok 2 vallottak szerelmet, de engem ők nem izgatnak. Úgy csinál mintha valamilyen Istencsászár lenne

2015. márc. 18. 08:18
 6/10 anonim ***** válasza:
17 éves vagy, ő 24. Ha így viselkedne, nem csak a "férfire", mint jelzőre, de még a felnőttre sem méltó - ahogy írtad is, egy gyerek. Pampogjon magának, amit akar, ne hagyd, hogy zsaroljon bármivel is. Majd puffogjon egyedül, hátha átgondolja végre az életét.
2015. márc. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Bence_ ***** válasza:

Na ez a kapcsolat egy nagyon jó tapasztalat lesz neked :)

"Ha szakítanék vele, rámhárítana mindent. Nem ismeri el a hibát. Úgy állítja be mintha egy öreg idegesítő házisárkány lennék"

Mindenki a saját életéért felel. Ő is. Éppen ezért az ő rossz kapcsolatáról ő tehet. Hozza rendbe vagy lépjen le.

Ha annyira borzasztó vagy akkor minek van veled? Mazochista? Ő egy pióca. Szívja a véred és azért rombolja az önbecsülésed, hogy vele maradj. Sőt te legyél hálás neki amiért szól hozzád. Tényleg legyél hálás, hogy erre ilyen fiatalon felhívta a figyelmed :). Keress egy olyan embert akivel kölcsönösen támogatjátok egymást.

2015. márc. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

nem tudom mi lenne velem nélkületek.

nagyon nehéz lesz, de valahogy megpróbálom átvészelni.

Köszönök mindent!!!! :(

2015. márc. 18. 09:00
 9/10 Bence_ ***** válasza:
Persze, hogy nehéz. De egy kis idő múlva már csak mosolyogni fogsz ezen. Meg felismerni az ilyen embert.
2015. márc. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Írtam neki hogy találkoznunk, mert megkell beszéljünk valamit. Azt mondta, hogy nem tartja ezt jó ötletnek mert Chaten is csak a "baszakodás" ment (amikor kiakadtam, hogy nem emlékezett arra amit meséltem neki az életemről, ami az életem egyik nagyon meghatározó tényezője) és hogy nincs kedve ehhez mert személyesen is csak ez menne és ő nyugit akar.
2015. márc. 18. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!