Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi ez az idegesítő érzés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az idegesítő érzés?

Figyelt kérdés

Régebben tudatosan erültem a kapcsolatokat. Arra koncentráltam, ami érdekelt. Kb fél éve viszont nagyon elkezdett hiányozni egy barátnő. Annyira erős ez az érzés, hogy másra nem is tudok figyelni rendesen. Egyszerűen megbolondít. Mondjuk egy valami jó benne, hogy még keményebben tudok edzeni. Érdekes, de tényleg.

Vannak barátaim, de teljesen egyedül érzem magam.

Nagyon hiányzik egy leányzó az életemből. Furcsa érzés.

21 éves vagyok.



2015. márc. 17. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem megbolondultál
2015. márc. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Bocsi de nem értettem teljesen.Egy adott,konkrét személy hiányzik,akivel már kapcsolatban voltál,vagy csak,hogy legyen valakid?
2015. márc. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hohy legyen valakim. :)
2015. márc. 17. 22:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Regisztrálj az Origorandi nevű társkeresőre. Én ott találtam meg az Igazit. A legjobb társkereső.
2015. márc. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!