Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Valaki beszélgetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki00007 kérdése:

Mit tegyek? Valaki beszélgetni? Tanacsot adni?

Figyelt kérdés
volt baratommal tobb mint egy evig egyutt voltunk, decemberbe lett vege , egyutt eltunk mar, voltak sok veszekedeseink, o is elrontotta es en is, bizalmatlansag miatt szakitott velem, mert nem tudtam benne ugy megbizni mar, es nagyon banom a sok felesleges hisztit mert ezert lett vege. miota szakitottunk teljesen at ertekeltem mindent, nagyon jol megvoltunk igazabol, csak ezek a vitak miatt volt a baj :( miota szakitottunk is csak ra tudok gondolni de akarhanyszor beszeltunk ujra mindig csunyan osszevesztunk vegul. a mienk az a tipikus se veled se nelkuled kapcsolat :/ en mar tobbszor is ujra akartam kezdeni de o mar nem, pedog tudom hogy szeret.. most 1 hete ujra beszeltunk, es mar nem veszekedtunk nemtudom mit tegyek.. ra kerdezzek konkretan hogy akar.e meg velem lenni vagy egyenlore hagyjam is , aztan majd alakul? nem akarom eluldozni megint azzal h megint vele akarok lenni, de engem meg mar megoritenek a ketelyek ..

2015. márc. 18. 18:23
 1/1 anonim válasza:
Szerintem beszélj vele őszintén! Ha nem beszélsz vele,akkor később megfogod bánni
2015. márc. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!