Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 14éves fiú vagyok, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 14éves fiú vagyok, és nagyon tetszik 1 lány az osztályban, de mivel nincs tapasztalatom randizás stb. téren ezért nem is merek odamenni és nyiltan beszélgetni vele, tudnátok adni valami tanácsot?

Figyelt kérdés
Az önbizalma a 0 alatt van, és nem látom, hogy érdeklődne irántam, van értelme csinálni valamit, vagy haggyam az egészet létszi segítsetek!
2012. dec. 4. 20:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ha az osztályodban van, akkor nem lehet nagy kunszt beszélni vele...
2012. dec. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
:) én is igy voltam vele :) de éppan egy elég bátortalan alak vagyok (ezen téren), 0 tapasztalattal, barátaim, korom belieknek már volt jópár kapcsolatuk nekik nem nagy kuszt, de nekem igen! Nem tudom mi tévő legyek hogy kellene neki hízelegne vagy valami.
2012. dec. 4. 20:26
 3/11 anonim ***** válasza:
Nincs mese, húzd meg a haját :D
2012. dec. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
.. kösz , valami komoly válasz esetleg, nem óvodába járunk...és nem csak azért akarok vele járni, hogy legyen valakim, hanem mert.... nah értitek :)
2012. dec. 4. 20:29
 5/11 BlaBlakon válasza:

Egy dolgot jól jegyezz meg. "Házinyúlra nem lövünk."


Hidd el... ha az osztályodban szedsz össze lányt, és később szakításig megy a dolog, az az életed fogja megkeseríteni a későbbiekben. Nem a legbölcsebb dolog egy osztályból választani.

2012. dec. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Higgy az utolsónak pont így jártam egy éve. Nagyon rossz volt úgy bemenni az iskolába, hogy a fél osztály utált mert én szakítottam vele és nem is mondhattam azt amit akartam mert egy bizonyos személy még magára vette volna. Szerencsére elköltöztünk. Nem bírtam volna sokáig. :) 17/L
2012. dec. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ha pedig összejövök vele és szakítunk akkor is csak 1 fél évet kell már csak kibírnom ( mert 8.os vagyok)
2012. dec. 5. 14:30
 8/11 anonim válasza:
Mielőtt hazamegy menj oda hozzá, és beszélgess vele. Mesélj neki vicceket, hízelegj neki. Légy türelemmel. Amikor már sokat beszélgettetek együtt, kérdezd meg, hogy mit érez irántad.
2012. dec. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) csak az a baj hogy kb 2 percem van beszélni vele mert mindig jönnek érte utolsó óra után :S de majd megpróbálok valamit
2012. dec. 5. 19:43
 10/11 BlaBlakon válasza:

Kedves Kérdező:


Ebben az esetben azt tudom tanácsolni, hogy próbáld meg. Ha már csak egy fél év, akkor nem olyan vészes. Csak arra figyelj, hogy ha egy osztályba kerülnétek utána is... na az már kissé cinkesebb.


6os: Sajnálom, hogy így volt. De legalább példával tudod alátámasztani az örök igazságot.

2012. dec. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!