Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Veletek volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt már olyan, hogy egy olyannal jöttetek össze, akit eleinte nem kedveltetek, vagy akár utáltatok?

Figyelt kérdés
És szerelmesek is voltatok? Lehetséges ilyen, vagy csak a mesékben van?

2015. márc. 18. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha valakit utálok azzal nemfogok összejönni soha xd mert valamiért utálom, a nem kedvelés az még lehet
2015. márc. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 bor zoltán ***** válasza:
Előfordul de nem tul gyakran,általában azért nem szimpatikus valaki mert van valamien számunkra ellenszenves tulajdonsága,ez nem szokott eltűnni és ha a vörös köd felszáll még szembetűnöbbé válik
2015. márc. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sose tudnék/tudtam volna olyannal összejönni, akit utálok, milyen kérdés ez? :D Olyan viszont már volt, hogy csak kedveltem, tetszett, vonzódtam hozzá, majd pedig miután összejöttünk beleszerettem...
2015. márc. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
igen! kiskorunkba utáltam meg minden tök szar alak volt és aztán szerzett jó munkahelyt,jó kocsit és most már egy pár vagyunk nagyon szeretem!! 24/L
2015. márc. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utalni nem lehet csak ha ismered es szereted
2015. márc. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Volt egy fiú, egyáltalán nem volt szimpi, nekem se ő de megismertük egymást, és egymásba szerettünk.
2015. márc. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!