Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Adam JoyRideR - Visszaszerzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adam JoyRideR - Visszaszerzem Az Exem című könyvet melyik könyvesboltba tudnám megvenni? Mi a kiadó?

Figyelt kérdés

Vagy esetleg valaki tudna küldeni valami linket ahol az egész könyvet eltudom olvasni?

szeretném tisztábban látni a kapcsolatunkat, meg lelkileg is jót tett hogy a rövidített jegyzetet elolvastam..légyszíves segítsetek :)



2015. márc. 21. 23:13
 1/1 Agro77 válasza:

Nincs nyomtatott változatban, vagyis könyvesboltban biztos nincs...

Én is megvettem kb 2 hónapja interneten és pdf formátumban küldték el a könyveket.

Nekem totálisan bejött az egész :D

Már újra együtt is vagyok volt barátnőmmel és az élethez és a problémákhoz való hozzáállásomon is változtatott sokat :)

Esetleg egy linket tudok küldeni ahol eltudod indítani ezt az egész vásárlási meg "tanulási" dolgot :D

2015. ápr. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!