Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális ha megborzongok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha megborzongok, mosolygok, örülök és egyszerre izgulok is ha az a srác beszél hozzám, mellém ül stb. aki már másfél éve tetszik?

Figyelt kérdés
Ma a suliban angol, egyháztörténeti és német verseny volt amire az osztályunk (a-sok) angolosai és az évfolyamon a b osztály angolosai adtak elő angol+egyháztöri témában színdarabot. 08:00-tól próbáltunk 08:45-ig. Ezután volt egy szabad óránk sétálni, hazamenni stb... na és akkor az egy óra alatt az osztályból 6-an (5 lány 1fiú) beültünk az osztálytársunk nagymamájának a büféjébe 1-1 melegszendvicsre. Úgy ültünk le az asztalhoz hogy pont a srác egyik oldalán ültem (sajna a riválisom vagyis az lb-m a fiú másik oldalára ült le de nem ez a lényeg), és ekkor ezt a fura borzongás + öröm + izgalom vegyes érzelem fogott el. Ez normális? Csak mert mostanában egyre többet beszélgetünk (3 hete a padtársam ). Aztán az áhítat (sajnos egyházi suli ) alatt is mellettem ült. + a színdarabnál odaült mellém (magától!!) a széléről. Ez jó előjel? Bocs ha nem 100%-os a megfogalmazás, de 22:45 körül jobbra nem futja tőlem. :)

2015. márc. 23. 22:41
 1/8 RRR ***** válasza:

igen

az,sínen vagy

2015. márc. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

:)

Egyébként mielőtt valaki megkérdezi hogy a Harry Potternek mi köze van hozzá, közlöm hogy HP fanok vagyunk (3 év a buszon amikor Pestről, a lovaskupáról mentünk haza HP-t olvastunk 1 oldalt Ő-1 oldalt én)!!!

2015. márc. 23. 22:47
 3/8 anonim ***** válasza:
Nyugi, ez tök normális! Bele vagy zúgva, ezért érzed ezt. Arra figyelj oda, hogy ilyenkor hajlamos az ember minden kis apróságot is "jelnek" venni/belemagyarázni ezt-azt bizonyos dolgokba, tettekbe, amelyek nem is úgy vannak, szóval mindent 100%-ra azért ne vegyél! Az viszont - legalábbis a Te leírásodból - elég valószínű, hogy ebből simán kialakulhat köztetek valami, jó irányba haladtok. Csak így tovább, drukkolok! :)
2015. márc. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást! Remélem én leszek nála a ,,befutó! :)
2015. márc. 24. 07:08
 5/8 anonim válasza:
Fontos kérdés: Hogy jön ez a Harry Potterhez?
2015. márc. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Erre a kérdésre már válaszoltam utolsó!
2015. márc. 27. 13:26
 7/8 anonim válasza:
Bocsi nem figyeltem.
2015. márc. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Semmi baj
2015. márc. 27. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!