Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Másfél hónap múlva lesz 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másfél hónap múlva lesz 1 éve, hogy nincs barátnőm. Mit gondoltok, miért lehet?

Figyelt kérdés
Egyre jobban adok a külsőmre, az utcán megnéznek a lányok. 4 lány szerelmes belém, úgy hogy nem vagyok "olyan" fiú. Még is, nekem senki sem tetszik igazán. Mindenkin idegesít valami, mindenkin zavar valaki. Ha valaki jó lenne belülről picit is, kívülről nem tetszik. Van hogy fordítva. Ha valaki aprócskát is kellene nekem, pont annak nem jövök be, vagy van barátja, ha valaki végképp nem kell nekem, rohan utánam! Zavar hogy a mai lányok pózerek. Kihívó képeik vannak facebookon, és buták. Szinte mindegyiknek 100 like van minden fotóján, mert teli van ismerősökkel akiket nem is ismer. Mindegyik kirakja a melleit, még a csúnyábbak is már! Nem tudnék ilyen lánnyal lenni, nekem konzervatívabb lány kell. A másik probléma a kor, és az, hogy budapesti e az illető vagy sem. Igazából valahogy sosem passzol hozzám egyik lány sem! Nehezen nyitok a lányok felé alapból, mert előítéleteim vannak. Engem igen is zavarna ha riban*osan néznek ki a lányok, még is volt már ember aki megpróbált rábeszélni, hogy ne zavarjon, azok csak fotók.... Zavar az is ha teli van fiú barátokkal, ha körbe veszik a fiúk. Az exem szinte tökéletes volt, ő nem beszélt fiúkkal, még is oly gyönyörű volt mint a naplemente... Nem volt pózer, korombeli volt, és budapesti... Tökéletes számomra! A személyisége és a külseje is. Nem, mielőtt bárkinek is eszébe jutna, ő nem jöhet szóba. Inkább megkérdezném : Óriási depresszióm volt és még most is csak a vége fele járok az exem miatt, pedig jó rég vége van már... Elképzelhető, hogy soha sem fogok tudni végre valakit úgy szeretni mint őt, sosem fog senki sem már úgy tetszeni mint ő, és nem lesz ez kölcsönös sem? Miért nem voltam képes majdnem 1 év alatt sem találni valakit, aki legalább annyira tökéletes nekem mint ő volt? Már nem vagyok kétségbe esve. Már lemondtam sok mindenről. Én már csak nem értem, mi történik velem. A lányokat sorjában küldöm el, mert át látok rajtuk, még is egyedül érzem magam... Nincs borzasztóbb érzés, mikor lehetne barátnőd, de nem akarod, mert nem tenne boldoggá.... Kérlek, ha ezt olvasod, és valahol ott vagy... Ha budapesti 18 év feletti lány vagy, és igazi nő, nem olyan mint a fent említettek... Kérlek írj...

2013. okt. 9. 22:27
 1/10 anonim ***** válasza:

"Ha budapesti 18 év feletti lány vagy, és igazi nő, nem olyan mint a fent említettek... Kérlek írj..."



társkereső. a 4 lány ronda?

2013. okt. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem rondák, egyszerűen nem budapesti 4ük közül 3, és nem is tetszenek...
2013. okt. 9. 22:30
 3/10 anonim ***** válasza:
Részvétem, remélem előbb utóbb rád talál, akit vársz!
2013. okt. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tudom hogy így itt a gyakorikérdéseken nem találnám meg... 100%... Ezért is vagyok elég szókimondó ahhoz hogy például elmeséljem, hogy van egy hosszúkás párnám, azt szoktam magzati pózban magamhoz húzni és elképzelni hogy a szerelmem az... Fogalmam sincs mi történik velem, rossz egyedül. De másokkal is :/ Irtózom is a gondolattól ha más lány hozzám ér... Pedig csak a lányokhoz vonzódom! Mielőtt valaki nagyon vicces lenne.
2013. okt. 9. 22:34
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem amíg nem tudod teljesen lezárni magadban az előző kapcsolatod, nem tudsz majd ismerkedni, mert mindenkiben csak a hibát fogod látni.

Az elveiddel viszont egyet értek.

2013. okt. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jó olvasni hogy van végre aki hasonló elvekkel él mint én :) ... Az a baj hogy ő annyira tényleg csodás volt hogy már már isteni eredetű hölgy... Kívül belül... Ilyet még nem tapasztaltam! ... És ez után a jó után nem lennék képes beérni a rosszabbal... Nekem szimpatikusabb ha egy lánynak lány barátai vannak... Ha lányos és elegáns... Ha nem pózol... És nem volt előttem 20 farok benne, már bocsánat... :/
2013. okt. 9. 22:38
 7/10 anonim ***** válasza:
Nyáron kell, most már hideg van ilyenkor a párok összebújnak.
2013. okt. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 LeftBehind ***** válasza:
88%
Egy hét múlva lesz pont 20 éve,hogy egyedül vagyok. Hallod a háttérben a hegedűket? Én sem!
2013. okt. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Miért mentetek szét ? Amúgy szerintem azért van ,mert mindenkit az exeddel hasonlítasz össze.
2013. okt. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem a külső a lényeg.Ezt nem értem a mai pasikban :/ Jó persze az sem egy hátràny ha jól néz ki de elöszoris azt derítsd ki hogy milyen belülről !!Ez a legfontosabb!!Es ha belulrol ugy ismerted meg hogy kedves aranyos stb. akkor hidd el hogy javareszt ez fogja meghatarozni a dontesedet nem pedig a kulseje! Nekem sem volt egy eve baratom de elvagyok es en olyat keresek aki valoban szeret nem csak ilyen potbaratnoje vagyok amig nem talal szebbet!Kitartas szurkolok neked!! ;)
2013. okt. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!