Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Nagyon hiányzik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nagyon hiányzik a szerelmem! Hogy bírjam ki ezt a kis időt?

Figyelt kérdés

Együtt vagyunk. Már fél éve (itt Magyarországon), de január 31-én kiment külföldre tanulni. Azóta minden nap beszélünk. Kb 2 hét és jön Magyarországra! Már nagyon nehezen bírom. Eddig csak-csak elviseltem, de már olyan szomorú vagyok. Az utcán is, amikor járok... Ma beszéltünk, de nagyon fáradt (futott 10-15 km-t), elaludt. Vidám videót nézek (Disney mese :D, de a végén, amikor a lehetetlen ellenére összejöttek elsírtam magam :( :D) és vidám zenét hallgatok, amit együtt hallgattunk. A csoki itt van mellettem. Sok mindennel próbálom magam lekötni.

Ha már ennyit kibírtam (két hónap), nem akarom most feladni! Utána már gyakrabban látjuk egymást, már csak két hét van.

Hogy lehetne egy kicsit jobb kedvem?

(Olyan, mintha 14 éves írná, pedig 20 múltam :$ :D :D csak nehéz)

Persze az is hiányzik, hogy nőnek érezzem magam, de a búskomorság és a "sírás-kerülget" érzés a legrosszabb. Mit tegyek ellene?



2015. márc. 24. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha ennyit kibírtál, ezt a 2 hetet már fejenállva is kibírod. Addig meg foglald le magad, ahogy eddig is.
2015. márc. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Chone ***** válasza:
9%
A szobatársam barátnője kiment Csehországba dolgozni fél évre, ez alatt 3x félrekúrt a csaj.. Vond le a tanulságot
2015. márc. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én 6-7 hónapja várok...


Én is ezzel nyugtatom magam, hogy utána már többet találkozunk, de vannak rossz pillanatok.

2015. márc. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
2: viszont nem mindenki ennyire gyengeelméjű
2015. márc. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

De jo neked:)

Hogy ilyen baratod van:)

Nekem sose volt es szerintem nem is lesz:)

Es igen probald meg magad ugyanugy lekotni ahogy eddig es gondolj arra hogy utana tobbet egyutt lesztek:)

Hidd el, ha megprobalsz nem ra gondolni, hamarabb eltelik az a ket het :3

Olyan jo lehet ez igy:)

Meg ha varni kell es hianyzik is...de van kit varj:)

2015. márc. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, el fog az repülni… ne add fel és ne búslakodj :)
2015. márc. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia tudom hogy kb 8 éve tetted fel a kérdést.. de megkérdezhetem, hogy együtt vagytok e még?
2023. szept. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!