Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Majdnem összejöttem egy fiúval. És még most is nagyon hiányzik. Szeretném, ha összejönnénk. HElP, ő az első szerelmem! (? )

Figyelt kérdés

Mit tegyek? Te mit tennél a helyemben?

14L,15/F

(Nem osztálytárs, egy évfolyammal felettem jár, egy szakkör van, ahol beszélhetünk)


Azért most jöttem erre rá, mert majd' 2 hónapja a tanulásba belemerültem, és nem volt időm gondolkodni. De tegnap este err rájöttem, és nagyon nagyon szeretem még mindig. :( Kééérlek, segítsetek


2012. okt. 14. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Óóó a cuki fiatal tiniszerelem :) de édes
2012. okt. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

közeledj hozzá, próbálj vele beszélgetni, ha szégyenlős vagy, írj neki fb-n, kezdetnek az is elég. kezdj valami általános témával, aztán, hogyha ő is tenni akar a dologért, és nem csak válaszolgat, akkor alakulni fog a beszélgetés. vannak olyan témák, amik felől sok irányba folytatódhat a beszélgetés, és bármikor fel lehet dobni. ilyen pl a "hogyha nyernél a lottón", vagy a "hogyha lenne három kívánságod". csekkold le -erre is jó lehet az fb-, hogy mit szeret, ez alapján hívd meg egy közös programra. aztán majd alakul.

remélem, tudtam segíteni, ha kissé kaotikus is volt a megfogalmazás. nálam bejönne. ;) 15f

2012. okt. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Azért annak örülök, hogy nem üvöltitek le a fejemet. :)


De ha csak úgy újra beszélgetnék vele, akkor egyből rájönne, hogy még mindig tetszik (mert azóta nem beszéltünk). Vagy olyan furán jönne ki.

Nem akarom fb-n írni, az...az annyira közhelyes. Hogy mostanába minden csaj ott ismerkedik, nem akarok beállni a sorba.

2012. okt. 14. 20:42
 4/4 anonim válasza:
nos, ha nem beszélsz vele, akkor nem jöttök össze ;) bátorság ;) rendezd úgy, mintha csak véletlenül keveredtetek volna beszélgetésbe, és majd alakul. jobb ötletem nincs.
2012. okt. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!