Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Több mint 20éve vagyok házas,3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több mint 20éve vagyok házas,3nagy gyerekem van. Apróbb vitákon kivül minden rendben a házasságommal. De megtaláltam a neten egy régi évfolyamtársamat, azt hiszem, beleszerettem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ő is házas, akár én, szeretjük a párjainkat, mégis vonzalom alakult ki, furcsa érzésünk van, sőt, mindketten bevallottuk egymásnak a szerelmet. Nem történt semmi köztünk, csak chat-elünk,egyszer találkoztunk..két puszi,más nem. mégis lelkiismeret furdalásom van. A párjaink tudnak a beszélgetésekről,csak az érzésekről nem.Mit tegyek?

2015. márc. 29. 10:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
16%

Itt az ekes peldaja,hogy a parkapcsolatban elni egy baromsag.

Kedves holgyem es kedves evfolyamtars remelem kitudul es agyonlonek titeket.

2015. márc. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne találkozz vele többet és szakíts meg vele minden kapcsolatot. Csak fellángolás mindkettőtök részéről.
2015. márc. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
ez komoly?!
2015. márc. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Mond el a partodnak es szakitsd meg a kapcsolatot.
2015. márc. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ez most népszavazás ?
2015. márc. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 B.Dávid ***** válasza:
19%
Szerelmes vagy ?? A szerelemről annyi fogalmad van amennyit a Titanicbam láttál. Ez nem szerelem, ez nemi vonzalom te túlképzett !! Mindegy mit csinálsz, jó nem lesz. Ha nem beszélsz vele, megkattansz. Ha tartod vele a kapcsolatot, megcsalod a párod. A gyerekeidet sajnálom igazán, ez nekik kib.szás
2015. márc. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
#6.Titanicban *Titanicbam.
2015. márc. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 B.Dávid ***** válasza:
Köszönöm Mester !!
2015. márc. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Dugjatok egyet,aztàn felejtsétek el egymàst.
2015. márc. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ha tönkre akarod tenni a házasságod, akkor folytasd. 3 gyerek, 20 év házasság megéri ezt? Lehet, hogy azt mondod, hogy igen. Vedd számba a következményeket. Tényleg ezt akarod?
2015. márc. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!