Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm terhes. Megőrült a...

A barátnőm terhes. Megőrült a hormonoktól, a terhességig minden rendben volt, után elviselhetetlenül viselkedett velem. Én nagyon szeretem a régi énjét, de az újat abszolút nem. Kiszerethet belőlem terhesség alatt vagy a hormonjai zavarják össze?

Figyelt kérdés

2012. szept. 23. 10:49
1 2 3 4
 1/33 fallenangel_33 ***** válasza:
100%
Nyugi, valószínuleg a terhességtol van. Én most a 4. hónapban vagyok és néha még magam is meglepodom, milyen érzelmi ingadozások tornek rám, bár általában gyprsan elmúlnak. Próbálj meg egy picit turelmesebb lenni és ne rágódj rajta, ha mond is valami kellemetlen dolgot. Boldog babavárást nektek!
2012. szept. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
83%

hormon zavar.

Extrém esetben meg is gyűlöli a nő a férfit. pedig semmi oka rá. Pont itt gyk-n olvastam ilyen esetet. Aztán a férj megunta és elvitte orvoshoz. Szép lassan rendbe hozta a dolgokat.

2012. szept. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Sajnos már nem várjuk. Én nagyon szeretném megtartani, de csak akkor, ha látom rajta, hogy odáig van érte. Viszont arra a döntésre jutottunk, hogy így nem vállaljuk. 2 nap és abortuszon megyünk keresztül. :S Utána szerinted minden rendben lesz? Bár már azt is mondta, h nem szeret annyira, mert hogy nem viselem el a hülyeségeit(de hidd el nagyon rémes). Ez is lehet a terhesség miatt? Több helyen olvastam, hogy igen, de nem tudom eldönteni. Bár nagyon egyeznek a dolgok a mi helyzetünkkel.
2012. szept. 23. 11:04
 4/33 A kérdező kommentje:
Nem én vetettem fel az abortusz kérdését hanem ő, mert annyira össze van zavarodva és nem tudtuk, h ez miatt vagy nagyobb-e a baj. Én csak fájószívvel beleegyeztem.
2012. szept. 23. 11:10
 5/33 anonim ***** válasza:
87%
Én barátnőm is ilyen ne aggódj! Ő most lépett be a 6. hónapba, már szerencsére nem vészes a dolog de az 1-3 hónapba nagyon brutál volt a viselkedése. Én erre rákérdeztem egy dokira és ő mondta hogy hormonzavar, valakinél jobban kijön valakinél kevésbé, és ne aggódjak ez úgymond normális jelenség. A párom még időnként elviselhetetlenül viselkedik, néha megüt amikor alszunk meg kidob az ágyából mert már nem szeret de rá 10 perccel később amikor visszamegyek akkor már nyugodtabb és kedvesebb. Szerencsére már ritkábban van ez de voltak már olyan dolgok amikor teljesen idegbeteg volt és szó szerint elküldött a francba ki a lakásból szinte már, de nem hagytam magam átvonultam a nappaliba kicsit játszottam x-boxon aztán később már nem volt semmi probléma. Sajnos ezt el kell viselni, türelem és megértés kell hozzá!
2012. szept. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

"Sajnos már nem várjuk. Én nagyon szeretném megtartani, de csak akkor, ha látom rajta, hogy odáig van érte. Viszont arra a döntésre jutottunk, hogy így nem vállaljuk."


Csak a kedves 4.-nek másoltam be.



Egyébként nem tudom, kedves kérdező, lehet, hogy pozitív változás áll be, de sajnos az abortusz egy lelkileg nagyon megterhelő dolog, így lehetséges, hogy a kapcsolatotok tovább romlik, de én teljesen megértelek titeket, egy nem jól működő kapcsolatba nem szabad gyermeket szülni. Kitartást, és ha együtt nem megy, táényleg jobb, ha különváltok.

2012. szept. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Boldogan elviselném ha tudnám, hogy a hormonok miatt van, de azt állítja, hogy nem tud együtt élni velem bla-bla-bla, de a terhességig annyira rendben volt minden, hogy nem hiszem el amiket mond. Ok nélkül beszól, megbánt, rideg, flegma. 2 nap és abortusz. ha hétfőn elviszem orvoshoz még talán észhez térhet és felfoghatja, hogy a hormonjai játszanak vele?!
2012. szept. 23. 11:17
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

"Nem én vetettem fel az abortusz kérdését hanem ő, mert annyira össze van zavarodva és nem tudtuk, h ez miatt vagy nagyobb-e a baj. Én csak fájószívvel beleegyeztem."


nem akarok beleszólni, de ha csak azért akarja elvetetni, mert össze van zavarodva, akkor abortusz előtt el kéne beszélgessen egy pszichológussal, mert úgy látszik a védőnő nem nagyon figyelt rá oda...

2012. szept. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Úgy érzem, egy ilyen súlyos dolgot, mint az abortusz, a jelenlegi állapotú kapcsolatotok nem fogja túlélni. Viszont a gyerekvállalás sem okos döntés így, szóval nehéz jól dönteni.
2012. szept. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 fallenangel_33 ***** válasza:
100%

"Nem én vetettem fel az abortusz kérdését hanem ő, mert annyira össze van zavarodva és nem tudtuk, h ez miatt vagy nagyobb-e a baj. Én csak fájószívvel beleegyeztem."


Tehát a barátnod ossze van zavarodva, hozott egy dontést a baba életérol ebben az állapotában, te meg rábólintottál. Senki nincs a kornyezetetekben, akivel tudnátok beszélni a problémáitokról? Ne hidd, hogy az abortusz után minden szépen visszaáll a régi kerékvágásba. Oszintén szólva csodálkoznék, ha nem menne rá a kapcsolatotok...legalább megpróbálhatnátok más megoldást találni :(

2012. szept. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!